افتتاح دانشکده آموزش علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / پزشکیارسال شده در   20 بهمن 1391-08 February 2013بازدید 1678


افتتاح دانشکده آموزش علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتیدانشکده آموزش علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی روز جمعه 20 بهمن ماه با حضور دکتر طریقت منفرد سرپرست وزارت بهداشت، دکتر ابوالقاسمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی و مسئولان وزارت بهداشت و دانشگاه افتتاح شد.

پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش خبرنگار مهر، دکتر طریقت منفرد سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی راه‌اندازی این دانشکده را ابتکار جالب و ضروری دانست.

همچنین دکتر حسن ابوالقاسمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با اشاره به فعالیت این دانشکده گفت: این مرکز برای آموزش مجازی و رشته‌هایی که به صورت بین رشته‌ای فعال هستند، راه‌اندازی شده است.

وی افزود: فعالیت‌های حوزه آموزش پزشکی و تربیت نیروی انسانی برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی (Ph.D) در این زمینه برای اینکه آموزش پزشکی را به درستی در مقاطع مختلف نهادینه کنند، از دیگر بخش‌های فعالیت این دانشکده است.

رئیس دانشگاه خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه آموزش در این دانشکده به صورت مجازی ارائه می‌شود محدودیت ظرفیت وجود ندارد و در هر کجای کشور که نیاز باشد افرادی در زمینه آموزش پزشکی خبره شوند ما میتوانیم نیروی انسانی مورد نظر را تربیت کنیم.

دکتر ابوالقاسمی اظهار داشت: آموزش مجازی این دانشکده در رشته‌هایی که با مجوز شورای گسترش دانشگاه‌ها راه‌اندازی می‌شود، توسعه پیدا می‌کند. بیشتر آموزش‌های این واحد به صورت مجازی است و نیازی به حضور افراد در محیط تهران نیست.

دانشکده آموزش علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی دارای رشته آموزش پزشکی در دوره کارشناسی ارشد به دو صورت حضوری و غیر حضوری و دکتری تخصصی آموزش پزشکی است. تاکنون 60 نفر فارغ التحصیل شده اند و بیش از 250 نیز در حال آموزش در این دانشکده هستند.دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی دانشکده علوم پزشکی

احتمال اخراج دانشجویان ایرانی از دانشگاه‌های هند

جزئیات کنکورهای ارشد و دکتری گروه پزشکی سال ۹۶ اعلام شد

نتایج نهایی پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس اعلام شد

آغاز ثبت نام آزمون های بین المللی برای گروه پزشکی از ۵ مهر

نتایج آزمون دستیاری امشب منتشر می‌شود/اعلام نتایج دکتری در مهرماه

نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد پزشکی اعلام شد

آموزش پزشکی برای اولین بار ترکیبی شد/ ارائه مجازی دروس نظری

جزئیات آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی اعلام شد

نتایج آزمون دستیاری منتشر شد/ آغاز ثبت نام از سوم مهر

نتایج آزمون دستیاری تخصصی پزشکی تا ۲ روز آینده اعلام می شود

تعویق اعلام نتایج دکتری پزشکی / قطعی سرورهای مرکز سنجش پزشکی

بانک سوال در همه رشته های علوم پزشکی ایجاد می شود

انتقال ۹۹ دانشجوی ایرانی به داخل کشور در گروه علوم پزشکی

آزمون های دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی ۱۸ شهریور برگزار می شود

بازنگری تایید مدارک پزشکان ایرانی شاغل در روسیه و اروپا

اخبار روزنامه ها