فعالیت دانشکده علوم پزشکی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / پزشکیارسال شده در   02 اسفند 1391-20 February 2013بازدید 1095فعالیت دانشکده علوم پزشکی در خلخالفرماندار شهرستان خلخال گفت: بعد از مرکز استان اردبیل دومین دانشکده علوم پزشکی استان در شهرستان خلخال فعال است.


پرتال دانشگاهی به نقل از گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، هوشنگ محمدی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید دانشکده علوم پزشکی شهرستان خلخال اظهار داشت: شهرستان خلخال اولین شهرستان بعد از مرکز استان است که دارای مرکز آموزش عالی دانشکده علوم پزشکی است.

وی افزود: هم اکنون بیش از 240 دانشجو در چهار رشته دانشگاهی مرتبط با علوم پزشکی در این مرکز مشغول به تحصیل هستند.

فرماندار شهرستان خلخال یادآور شد: تمامی مسئولان شهرستان خلخال پیگیر موضوع اتمام ساخت و ساز ساختمان قدیم بیمارستان خلخال به منظور تبدیل شدن به مرکز آموزش دانشکده علوم پزشکی خلخال هستند، امیدواریم شاهد افتتاح این ساختمان در بهار سال آینده باشیم.

محمدی عنوان کرد: مردم خلخال با شهامت تمام و حضورگسترده خود در راهپیمایی 22 بهمن سنگ تمام گذاشتند و دشمنان را در رسیدن به مقاصد پلید خود ناکام گذاشتند.

این مسئول گفت: خدمت به مردم سعادتی است که باید همه مسئولان به این امر توجه ویژه داشته باشند و انتظار می‌رود تلاش مجموعه استان اردبیل در کنار مسئولان شهرستانی انتظارات به حق مردم در زمینه‌های مختلف را محقق سازد.

فرماندار شهرستان خلخال بیان داشت: مجموعه دستگاه‌های اجرایی شهرستان خلخال با حرکت اصولی و کارشناسی شده در راستای خدمت‌رسانی بیشتر به مردم در حرکت هستند و با توجه به اینکه توسعه در شهرستان خلخال اتفاق افتاده و پیشرفت‌ها رو به جلو است، اما در وضعیت مطلوب نیست و باید بیشتر در این زمینه برنامه‌ریزی صورت گیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، همچنین در این مراسم امام جمعه شهرستان خلخال نیز در سخنانی سلامتی را از عمده‌ترین نیازها برای جامعه بشری و تداوم حیات عنوان کرد.

حجت‌الاسلام امیر رشتبری با تقدیر از مجموعه علوم پزشکی شهرستان خلخال و استان اردبیل خواستار جدیت بیش از پیش این مجموعه در خدمت‌رسانی به اقشار مختلف جامعه اسلامی شد.

وی تصریح کرد: خدمات شایان و قابل توجه مجموعه بهداشت و درمان در حوزه سلامت بر هیچ کس پوشیده نیست و انتظار می‌رود این تلاش‌ها همچنان با سرعت بیشتر در راستای ارتقای سلامت اجتماعی افزایش یابد.

مهرداد میرزا‌رحیمی معاونت آموزش دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل نیز در این مراسم در سخنانی از تلاش مجموعه استان، شهرستان و مسئولان ذیربط در حوزه  بهداشت و سلامت از افزایش رشته‌های دانشگاهی علوم پزشکی شهرستان خلخال خبر داد و افزود: این توسعه در آینده‌ای نزدیک به تحقق خواهد پیوست.


در پایان این مراسم از زحمات 22 ماهه عقیل حبیبی سرپرست سابق دانشکده علوم پزشکی شهرستان خلخال تقدیر و با حکمی از سوی ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان، صالح صالحی به عنوان سرپرست جدید دانشکده علوم پزشکی شهرستان خلخال معرفی شد.

فعالیت دانشکده پزشکی پزشکی اخبار پزشکی

احتمال اخراج دانشجویان ایرانی از دانشگاه‌های هند

جزئیات کنکورهای ارشد و دکتری گروه پزشکی سال ۹۶ اعلام شد

نتایج نهایی پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس اعلام شد

آغاز ثبت نام آزمون های بین المللی برای گروه پزشکی از ۵ مهر

نتایج آزمون دستیاری امشب منتشر می‌شود/اعلام نتایج دکتری در مهرماه

نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد پزشکی اعلام شد

آموزش پزشکی برای اولین بار ترکیبی شد/ ارائه مجازی دروس نظری

جزئیات آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی اعلام شد

نتایج آزمون دستیاری منتشر شد/ آغاز ثبت نام از سوم مهر

نتایج آزمون دستیاری تخصصی پزشکی تا ۲ روز آینده اعلام می شود

تعویق اعلام نتایج دکتری پزشکی / قطعی سرورهای مرکز سنجش پزشکی

بانک سوال در همه رشته های علوم پزشکی ایجاد می شود

انتقال ۹۹ دانشجوی ایرانی به داخل کشور در گروه علوم پزشکی

آزمون های دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی ۱۸ شهریور برگزار می شود

بازنگری تایید مدارک پزشکان ایرانی شاغل در روسیه و اروپا

اخبار روزنامه ها