فرصت انتخاب رشته دستیاری اعلام شد و انتشار پاسخنامه داوطلبان

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / پزشکیارسال شده در   19 خرداد 1392-09 June 2013بازدید 1107فرصت انتخاب رشته دستیاری اعلام شد و  انتشار پاسخنامه داوطلبان

نتايج اولیه چهلمين دوره آزمون پذيرش دستيار تخصصي با انتشار کارنامه اولیه بیش از 15 هزار داوطلب منتشر شد و 7 هزار و 723 نفر مجاز به انتخاب رشته شدند که می توانند نسبت به انتخاب 100 کد رشته - محل در فرصت مشخص شده اقدام کنند.

پرتال دانشگاهی به نقل ازمهر، واجدين شرايط انتخاب رشته – محل آزمون دستیاری می توانند با در نظر گرفتن مندرجات كارنامه اوليه و راهنماي ثبت­ نام جهت شركت در آزمون از 25 تا 29 خردادماه نسبت به تكميل فرم اينترنتي انتخاب رشته – محل اقدام کنند.

داوطلبان باید در تكميل فرم انتخاب رشته – محل دقت كافي داشته باشند زيرا پس از ارسال اطلاعات امكان تغيير يا تبديل و ويرايش و ابطال فرم وجود ندارد. همچنین مهلت اعلام شده قابل تمديد نبوده و عدم تكميل فرم انتخاب رشته – محل به منزله انصراف از شركت در مراحل پذيرش دستيار تخصصي اين دوره است.

همچنین پاسخنامه چهلمین دوره آزمون دستیاری پزشکی تخصصی بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شده است و داوطلبان می توانند با کد رهگیری به پاسخنامه خود دسترسی پیدا کنند.

ظرفیت‌های رشته‌های مختلف در آزمون دستیاری پزشکی و تخصصی از 20 خرداد ماه در پایگاه اطلاع رسانی مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر می شود و داوطلبان می توانند 100 کد رشته محل را انتخاب کنند.

بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی دکتر فرانک رفیعی از حوزه امتحانی شیراز با کسب نمره 493 رتبه اول را در این آزمون به دست آورده است.

چهلمین دوره آزمون دستیاری تخصصی پزشکی روز پنجم اردیبهشت ماه با رقابت میان پانزده هزار و 500 نفر داوطلب در 19 حوزه و 18 شهر برگزار شد.انتخاب رشته دستیاری آزمون دستیاری زمان انتخاب رشته آزمون دستیاری انتشار پاسخنامه داوطلبان

احتمال اخراج دانشجویان ایرانی از دانشگاه‌های هند

ثبت نام برای المپیاد علمی دانشجویان پزشکی تا ۲۹ آبان ماه ادامه دارد

جزئیات کنکورهای ارشد و دکتری گروه پزشکی سال ۹۶ اعلام شد

نتایج نهایی پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس اعلام شد

آغاز ثبت نام آزمون های بین المللی برای گروه پزشکی از ۵ مهر

نتایج آزمون دستیاری امشب منتشر می‌شود/اعلام نتایج دکتری در مهرماه

نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد پزشکی اعلام شد

آموزش پزشکی برای اولین بار ترکیبی شد/ ارائه مجازی دروس نظری

جزئیات آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی اعلام شد

نتایج آزمون دستیاری منتشر شد/ آغاز ثبت نام از سوم مهر

نتایج آزمون دستیاری تخصصی پزشکی تا ۲ روز آینده اعلام می شود

بانک سوال در همه رشته های علوم پزشکی ایجاد می شود

تعویق اعلام نتایج دکتری پزشکی / قطعی سرورهای مرکز سنجش پزشکی

انتقال ۹۹ دانشجوی ایرانی به داخل کشور در گروه علوم پزشکی

آزمون های دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی ۱۸ شهریور برگزار می شود

اخبار روزنامه ها