انتشار کلید آزمون دکتری تخصصی داروسازی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / پزشکیارسال شده در   20 تیر 1392-11 July 2013بازدید 672 انتشار کلید آزمون دکتری تخصصی داروسازی


کلید نهایی آزمون های دکتری تخصصی داروسازی دوره بیست و پنجم و ارزشیابی دانش‌آموختگان داروسازی دوره پنجم منتشر شد و معرفی شدگان به مرحله مصاحبه می‌توانند با اطلاع از جزئیات آزمون شفاهی در آن شرکت کنند.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از  همشهری آنلاین، پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون Ph.D رشته های تخصصی داروسازی باید 8 صبح فردا دوشنبه 17 تیرماه در محل دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران حضور یابند.

مرحله دوم آزمون (مصاحبه) دارای حد نصاب نیست و نمره نهایی هر داوطلب از مجموع نمرات مراحل اول (80 درصد) و دوم (20 درصد) تشکیل می‌شود. داوطلبان لازم است اصل کارت ملی و نیز اصل و تصویر مدارک مستند دال بر سوابق آموزشی، پژوهشی و تجارب حرفه ای خود را جهت ارائه به هیأت مصاحبه کننده همراه داشته باشند.

غیبت یا عدم شرکت داوطلبان در آزمون مرحله دوم (مصاحبه) به هر دلیل، به منزله انصراف بوده و انجام مصاحبه مجدد برای این داوطلبان امکان پذیر نیست. داوطلب مسئول و متعهد به درستی وصحت مدارک و مستنداتی است که ارائه می‌کند. در صورت محرز شدن مغایرت یا عدم درستی و صحت مدارک ارائه شده (در هر مرحله از آزمون یا تحصیل)، قبولی داوطلب کان لم یکن اعلام شده و در هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمون ها، برخورد قانونی لازم صورت خواهد گرفت.

افرادی که هنگام دریافت کارت، وضعیت مدارک آنان "مجاز - ناقص" اعلام شده، باید در روز مصاحبه مدارک خود را به نماینده دبیرخانه شورای آموزش داروسازی و تخصصی تحویل داده و مدارک ثبت نامی خود را کامل کنند.

مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرده است بر اساس کلید نهایی پنجمین دوره آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور پرسش های 69 و 91 حذف و نمره آنها به تمامی شرکت کنندگان داده می شود. همچنین پرسش 24 هر دو گزینه ی«ب» و «د» صحیح است.


انتشار کلید آزمون دکتری تخصصی داروسازی انتشار کلید آزمون دکتری انتشار کلید آزمون دکتری تخصصی داروسازی

احتمال اخراج دانشجویان ایرانی از دانشگاه‌های هند

ثبت نام برای المپیاد علمی دانشجویان پزشکی تا ۲۹ آبان ماه ادامه دارد

جزئیات کنکورهای ارشد و دکتری گروه پزشکی سال ۹۶ اعلام شد

نتایج نهایی پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس اعلام شد

آغاز ثبت نام آزمون های بین المللی برای گروه پزشکی از ۵ مهر

نتایج آزمون دستیاری امشب منتشر می‌شود/اعلام نتایج دکتری در مهرماه

نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد پزشکی اعلام شد

آموزش پزشکی برای اولین بار ترکیبی شد/ ارائه مجازی دروس نظری

جزئیات آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی اعلام شد

نتایج آزمون دستیاری منتشر شد/ آغاز ثبت نام از سوم مهر

نتایج آزمون دستیاری تخصصی پزشکی تا ۲ روز آینده اعلام می شود

بانک سوال در همه رشته های علوم پزشکی ایجاد می شود

تعویق اعلام نتایج دکتری پزشکی / قطعی سرورهای مرکز سنجش پزشکی

انتقال ۹۹ دانشجوی ایرانی به داخل کشور در گروه علوم پزشکی

آزمون های دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی ۱۸ شهریور برگزار می شود

اخبار روزنامه ها