سياست‌های جذب دستيار در دانشگاه ايران و آغاز دوره آموزشی دستياران از اول شهريور

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / پزشکیارسال شده در   13 امرداد 1392-04 August 2013بازدید 735 سياست‌های جذب دستيار در دانشگاه ايران و آغاز دوره آموزشی دستياران از اول شهريور

معاون آموزش تخصصي و فوق تخصصي دانشکده پزشکي دانشگاه ايران از پذيرش 255 دستيار در سال تحصيلي 92-93 در اين دانشگاه خبر داد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از شهرام آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهارکرد: در راستاي استقلال دانشگاه علوم پزشکي ايران سهميه‌هاي دستياري دانشگاه ايران جهت پذيرش ورودي‌هاي مهر 92 از سوي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي اعلام شده است.

وي ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکي ايران در مجموع در 24 رشته جذب دستيار دارد و در مجوع 255 دستيار در سال 92 در اين دانشگاه پذيرفته شده‌اند.

آگاه از پذيرش دستياردانشگاه ايران در رشته طب سالمندان خبر داد و گفت: برنامه‌ريزي‌ها و ابتکار راه‌اندازي اين رشته طي سال‌هاي اخير از دانشگاه علوم پزشکي ايران آغاز شده و دانشگاه علوم پزشکي ايران در سال جاري چهار دستيار در رشته طب سالمندان مي‌پذيرد.

بيمارستان‌ها از اول شهريور پذيراي دستياران هستند

وي با تاکيد بر افزايش ظرفيت در برخي از رشته‌هاي دستياري، گفت: 9 بيمارستان آموزشي وابسته به دانشگاه علوم پزشکي ايران از ابتداي شهريور ماه پذيراي دستياران خواهند بود.

معاون آموزش تخصصي و فوق تخصصي دانشکده پزشکي دانشگاه ايران تصريح کرد: با توجه به احيا دانشگاه ايران در حوزه آموزشي فعاليت‌هاي بسزايي آغاز شده است و در اين راستا برنامه‌هاي آموزشي و پژوهشي صورت مي‌گيرد.

وي ادامه داد: هماهنگي هاي لازم براي برنامه ريزي براي دستياران ورودي 90 و 91 که به نام دانشگاه تهران پذيرفته شده‌اند با اين دانشگاه انجام شده است، به نحوي که برنامه‌ريزي شده اين دو دانشگاه در اجراي برنامه‌هاي آموزشي اين دستياران تا پايان دروه سهيم باشند.

آگاه در پايان خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکي ايران آمادگي لازم به منظور تقويت همکاري جهت اجراي برنامه‌هاي چرخشي آموزشي بين دستياران در دانشگاه‌هاي علوم پزشکي تهران،‌ شهيد بهشتي و ايران را دارد.


سياست‌های جذب دستيار در دانشگاه ايران زمان آغاز دوره آموزشی دستياران از اول شهريور

احتمال اخراج دانشجویان ایرانی از دانشگاه‌های هند

جزئیات کنکورهای ارشد و دکتری گروه پزشکی سال ۹۶ اعلام شد

نتایج نهایی پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس اعلام شد

آغاز ثبت نام آزمون های بین المللی برای گروه پزشکی از ۵ مهر

نتایج آزمون دستیاری امشب منتشر می‌شود/اعلام نتایج دکتری در مهرماه

نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد پزشکی اعلام شد

آموزش پزشکی برای اولین بار ترکیبی شد/ ارائه مجازی دروس نظری

جزئیات آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی اعلام شد

نتایج آزمون دستیاری منتشر شد/ آغاز ثبت نام از سوم مهر

نتایج آزمون دستیاری تخصصی پزشکی تا ۲ روز آینده اعلام می شود

بانک سوال در همه رشته های علوم پزشکی ایجاد می شود

تعویق اعلام نتایج دکتری پزشکی / قطعی سرورهای مرکز سنجش پزشکی

انتقال ۹۹ دانشجوی ایرانی به داخل کشور در گروه علوم پزشکی

آزمون های دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی ۱۸ شهریور برگزار می شود

بازنگری تایید مدارک پزشکان ایرانی شاغل در روسیه و اروپا

اخبار روزنامه ها