تمدید مهلت ثبت نام آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی تا 23 مرداد ماه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / پزشکیارسال شده در   20 امرداد 1392-11 August 2013بازدید 502تمدید مهلت ثبت نام آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی تا 23 مرداد ماه

ثبت نام شصتمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی و بیست و هفتمین دوره آزمون دانشنامه فوق تخصصی پزشکی که از 5 مرداد آغاز شده بود تا ساعت 23 روز 23 مردادماه تمدید شد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرنگار مهر، داوطلبان این آزمون ها می توانند در روزهای 22 و 23 همزمان امکان ویرایش و تکمیل مدارک، فرمهای ثبت نامی را نیز دارند.

آزمون های کتبی دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی پزشکی همزمان در ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 14 شهریور ماه سال جاری در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می شود.

همچنین آزمون شفاهی دانشنامه تخصصی و دانشنامه فوق تخصصی نیز در روزهای 17 و 18 شهریور ماه بر اساس برنامه زمانبندی که در زمان توزیع کارت به داوطلبان اعلام می شود، برگزار می شود.

دستیاران دوره تخصصی که تا آبان ماه سال جاری دوره دستیاری آنها به پایان می رسد و در آزمون گواهینامه تخصصی تیرماه 92 موفق به کسب قبولی شده اند می توانند به صورت مشروط در این آزمون شرکت کنند. دستیاران دوره فوق تخصصی نیز که تا 15 آذر 92 دوره دستیاری آنها به پایان می رسد، مجاز به شرکت در آزمون هستند.

آزمون های دانشنامه پزشکی در دو قسمت شفاهی و کتبی برگزار می شود و حدنصاب نمره قبولی جهت کسب مدرک دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی 70 درصد کل نمره آزمون کتبی و 70 درصد کل نمره آزمون شفاهی است.

نتایج نهایی آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی تا پایان شهریورماه اعلام می شود.

آزمون های دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی پزشکی از بالاترین آزمون های کشوری هستند که برای فارغ التحصیلان دوره های دستیاری تخصصی و فوق تخصصی دانشگاههای علوم پزشکی برگزار می شود و افراد پذیرفته شده در آزمون دانشنامه می توانند به عنوان اعضای هیئت علمی در دانشگاههای علوم پزشکی کشور مشغول به خدمت می شوند.مهلت ثبت نام آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی ثبت نام آزمون دانشنامه پزشکی

احتمال اخراج دانشجویان ایرانی از دانشگاه‌های هند

ثبت نام برای المپیاد علمی دانشجویان پزشکی تا ۲۹ آبان ماه ادامه دارد

جزئیات کنکورهای ارشد و دکتری گروه پزشکی سال ۹۶ اعلام شد

نتایج نهایی پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس اعلام شد

آغاز ثبت نام آزمون های بین المللی برای گروه پزشکی از ۵ مهر

نتایج آزمون دستیاری امشب منتشر می‌شود/اعلام نتایج دکتری در مهرماه

نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد پزشکی اعلام شد

آموزش پزشکی برای اولین بار ترکیبی شد/ ارائه مجازی دروس نظری

جزئیات آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی اعلام شد

نتایج آزمون دستیاری منتشر شد/ آغاز ثبت نام از سوم مهر

نتایج آزمون دستیاری تخصصی پزشکی تا ۲ روز آینده اعلام می شود

بانک سوال در همه رشته های علوم پزشکی ایجاد می شود

تعویق اعلام نتایج دکتری پزشکی / قطعی سرورهای مرکز سنجش پزشکی

انتقال ۹۹ دانشجوی ایرانی به داخل کشور در گروه علوم پزشکی

آزمون های دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی ۱۸ شهریور برگزار می شود

اخبار روزنامه ها