ثبات مدیریت ویژگی مثبت دانشگاه علوم پزشکی تهران

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / پزشکیارسال شده در   01 مهر 1392-23 September 2013بازدید 576ثبات مدیریت ویژگی مثبت دانشگاه علوم پزشکی تهران

رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: برخی نگران بودند که تغییرات مدیریتی زودهنگام مشکلاتی را برای دانشگاه ایجاد کند اما ویژگی خوب دانشگاه علوم پزشکی تهران این است که ثبات مدیریتی داشته است.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرنگار مهر، دکتر محمدرضا منصوری در مراسم تکریم خود و معارفه دکتر جعفریان به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران افزود: هر نقطه ای که از نظر علمی هستیم مدیون خون شهدا هستیم. جنگ ما بیشترین شباهت را به واقعه کربلا داشت. از افتخارات دانشگاه علوم پزشکی تهران این است که افراد مکتبی ، جانباز و با ارزش  و اساتیدی که در دفاع مقدس نقش موثری داشتند، در آن حضور دارند.

وی با اشاره به زمانی که مسئولیت ریاست دانشگاه علوم پزشکی تهران را برعهده گرفت، افزود: در آن موقعیت درک کردم که مقطعی است که باید کاری کنیم که مشکلات دانشگاه حل شود و پس از آن مسئله انتزاع بوجود آمد که آن هم باعث تنش شد و وقت ما را گرفت. خوشبختانه شورا حکم داد و به هر جهت بود تنش ها به پایان رسید.

منصوری افزود: برخی نگران بودند که تغییرات مدیریتی زودهنگام مشکلاتی را برای دانشگاه ایجاد کند اما ویژگی خوب دانشگاه علوم پزشکی تهران این است که ثبات مدیریتی داشته است. من در زمان ایجاد دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 68 معاون دکتر باستان حق بودم و شاهد بودم که ایشان چه مصیبتی کشید. پس از آن هم دکتر ظفرقندی به مدت 8 سال و دکتر لاریجانی هم به مدت 8 سال مسئولیت ها را برعهده داشتند و من ادامه کار خودم را ادامه فعالیت دکتر لاریجانی می دانم.

رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی تهران خاطرنشان کرد: من از همان زمان که این مسئولیت را برعهده گرفتم به دکتر طریقت گفتم که تنها سرپرست خواهم بود و اسم من را به شورای عالی انقلاب فرهنگی نفرستد و خودم ایده ام این بود که مدت کوتاهی در این مقطع باشم و انشاالله دکتر جعفریان 8 سال مدیریت کند.ویژگی مثبت دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی نکات مثبت دانشگاه علوم پزشکی

احتمال اخراج دانشجویان ایرانی از دانشگاه‌های هند

جزئیات کنکورهای ارشد و دکتری گروه پزشکی سال ۹۶ اعلام شد

نتایج نهایی پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس اعلام شد

آغاز ثبت نام آزمون های بین المللی برای گروه پزشکی از ۵ مهر

نتایج آزمون دستیاری امشب منتشر می‌شود/اعلام نتایج دکتری در مهرماه

نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد پزشکی اعلام شد

آموزش پزشکی برای اولین بار ترکیبی شد/ ارائه مجازی دروس نظری

جزئیات آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی اعلام شد

نتایج آزمون دستیاری منتشر شد/ آغاز ثبت نام از سوم مهر

نتایج آزمون دستیاری تخصصی پزشکی تا ۲ روز آینده اعلام می شود

بانک سوال در همه رشته های علوم پزشکی ایجاد می شود

تعویق اعلام نتایج دکتری پزشکی / قطعی سرورهای مرکز سنجش پزشکی

انتقال ۹۹ دانشجوی ایرانی به داخل کشور در گروه علوم پزشکی

آزمون های دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی ۱۸ شهریور برگزار می شود

بازنگری تایید مدارک پزشکان ایرانی شاغل در روسیه و اروپا

اخبار روزنامه ها