اعزام شماری از ارولوژیست‌های جوان ایرانی به اروپا برای اخذ بورد اروپا

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / پزشکیارسال شده در   22 آذر 1392-13 December 2013بازدید 431اعزام شماری از ارولوژیست‌های جوان ایرانی به اروپا برای اخذ بورد اروپا

عضو کمیته‌ ارولوژیست‌های جوان از اعزام شماری از ارولوژیست‌های ایرانی به اروپا برای طی دوره‌ آموزشی و اخذ بورد اروپا خبر داد و گفت: این آموزش با هزینه‌ انجمن ارولوژی اروپا و به‌ واسطه‌ رایزنی دکتر سید جلیل حسینی با انجمن ارولوژی قاره اروپا انجام می‌شود.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از :


به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از :
دکتر نیما نریمانی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با بیان این‌ که هر سال پنج نفر از ارولوژیست‌های منتخب برای دریافت مدرک بورد اروپا به این قاره اعزام می‌شوند، افزود: این متخصصان باید علاوه بر تسلط بر زبان انگلیسی حد نصاب نمره در آزمون زبان و مصاحبه‌ علمی به زبان انگلیسی را کسب کنند.

وی با بیان این‌که امسال نیز همانند سال‌های گذشته کلیه اورولوژیست‌های اعزامی از جمله خود وی توانستند علاوه بر بورد علمی ایران بورد اورولوژی اروپا را هم کسب کنند، ادامه داد: ارولوژیست‌های ایرانی جایگاه معتبری در اروپا دارند.

عضو کمیته‌ ارولوژیست‌های جوان از برگزاری هشتمین سمینار سالانه‌ سه روزه‌ ویژه‌ دستیاران ارولوژی در تاریخ 17 ، 18 و 19 دی‌ماه در بیمارستان هاشمی‌نژاد خبر داد و گفت: با توجه به این‌که آموزش دستیاران ارولوژی در سراسر کشور یکنواخت نیست، از این‌رو شرکت در آزمون واحد پایانی(بورد تخصصی) منطقی نیست، اما انجمن ارولوژی ایران به ابتکار دکترسید جلیل حسینی برای 7 سال پیاپی سمینارهای سالیانه آموزشی ویژه‌ دستیاران ارولوژی با هدف نزدیک‌سازی سطوح آموزشی رزیدنت‌ها برگزار می‌کند.

نریمانی با بیان این‌که می‌کوشیم در این سمینارها براساس نتایج نظرسنجی دستیاران موضوعات دشوار و مبهم رشته ارولوژی را انتخاب و ارائه کنیم، افزود: حتی برای ارائه مطالب و انتخاب اساتید از دستیاران نظرسنجی می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری کمیته‌های دستیاری در انجمن، گفت: پس از تصمیم‌گیری در این کمیته‌ها نتایج توسط نمایندگان به اطلاع دستیاران اورولوژی سراسر کشور می‌رسد.

عضو کمیته‌ ارولوژیست‌های جوان افزود: براساس هماهنگی‌ها مقرر شد تا بار کاری درمانگاه‌ها و اتاق عمل در مدت این 3 روز کاهش یابد تا رزیدنت‌ها بتوانند در این سمینار 3 روزه شرکت کنند.

نریمانی با اشاره به برگزاری کلاس‌های آموزشی کارگاه‌ها و کلاس‌های تحقیقی در این سمینار ویژه‌ی دستیاران ارولوژی، خاطرنشان کرد: این کار به همت و ابتکار دکتر سید جلیل حسینی انجام می‌شود که جا دارد دیگر انجمن‌های علمی کشور هم در این‌باره برای یکسان‌سازی آموزش اقدام کنند.

براساس این گزارش، شرکت برای همه‌ دستیاران ارولوژی سراسر کشور آزاد و رایگان است و هزینه‌ ایاب و ذهاب و اسکان دستیاران را انجمن علمی ارولوژی ایران به طور مستقل و بدون دریافت کمک‌های دولتی پرداخت می‌کند.


ارولوژیست‌ها اعزام ارولوژیست‌های ایرانی به اروپا ارولوژیست‌های ایرانی

احتمال اخراج دانشجویان ایرانی از دانشگاه‌های هند

جزئیات کنکورهای ارشد و دکتری گروه پزشکی سال ۹۶ اعلام شد

نتایج نهایی پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس اعلام شد

آغاز ثبت نام آزمون های بین المللی برای گروه پزشکی از ۵ مهر

نتایج آزمون دستیاری امشب منتشر می‌شود/اعلام نتایج دکتری در مهرماه

نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد پزشکی اعلام شد

جزئیات آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی اعلام شد

آموزش پزشکی برای اولین بار ترکیبی شد/ ارائه مجازی دروس نظری

نتایج آزمون دستیاری منتشر شد/ آغاز ثبت نام از سوم مهر

نتایج آزمون دستیاری تخصصی پزشکی تا ۲ روز آینده اعلام می شود

تعویق اعلام نتایج دکتری پزشکی / قطعی سرورهای مرکز سنجش پزشکی

بانک سوال در همه رشته های علوم پزشکی ایجاد می شود

انتقال ۹۹ دانشجوی ایرانی به داخل کشور در گروه علوم پزشکی

آزمون های دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی ۱۸ شهریور برگزار می شود

بازنگری تایید مدارک پزشکان ایرانی شاغل در روسیه و اروپا

اخبار روزنامه ها