گردهمایی دستیاران ارولوژی با هدف یکسان‌سازی آموزش در کشور

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / پزشکیارسال شده در   11 دی 1392-01 January 2014بازدید 498گردهمایی دستیاران ارولوژی با هدف یکسان‌سازی آموزش


مشاور عالی انجمن ارولوژی ایران از گردهمایی علمی سه روزه‌ دستیاران ارولوژی کشور در تهران در روزهای 17، 18 و 19 دی‌ماه در بیمارستان هاشمی‌نژاد با هدف یکسان‌سازی آموزش خبر داد و گفت: انجمن ارولوژی ایران از هفت سال پیش برای همسان‌سازی آموزش دستیاران ارولوژی رسالتی را برای خود تعریف کرد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل ازک: دکتر سید جلیل حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار «آموزشی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) اظهار کرد: این رسالت عبارت بود از تهیه‌ی مقدماتی برای آموزش‌های یکسان برای دستیاران ارولوژی مشغول به تحصیل در دانشگاه‌های تیپ یک، دو و سه کشور.

وی ادامه داد: هدف از اجرای این برنامه نزدیک کردن آموزش دستیاران به یکدیگر بود و این‌که همه‌ دستیاران ارولوژی آموزش یکسانی در زمینه‌های تخصصی و فوق تخصصی داشته باشند.

این عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به برگزاری سمینار سالیانه‌ آموزش دستیاران ارولوژی سراسر کشور، افزود: برنامه آموزشی اعم ازانتخاب موضوعات و اساتید توسط گروهی از دستیاران بر اساس نیاز آموزشی آنان انجام می‌شود از این‌رو در این سمینار از متخصصان صاحب‌نظر در هر فیلد آموزشی که موضوعات آنان در برنامه‌ آموزشی دستیاری ارولوژی همه‌ دانشگاه‌ها ارایه نمی‌شود استفاده می‌شود.

عضو هیئت مدیره‌ی انجمن ارولوژی ایران با اشاره به آزمون‌های ورودی دستیاری و بورد یکسان ویژه‌ دستیاران گفت: این در حالی است که آموزش‌های چهار ساله‌ی دستیاران متفاوت است.

دکتر حسینی با تاکید بر ضرورت داشتن نگاهی به‌ عدالت آموزشی در کشور افزود: آزمون ورودی و بورد یکسان دستیاران پزشکی و کیفیت آموزش‌های متفاوت در دانشگاه‌های سراسر کشور به‌دور از عدالت آموزشی است.

وی با اشاره به تفاوت اساتید مختلف از نظر سوابق آموزشی، توانمندی و تخصصها در دانشگاه‌های مختلف خاطرنشان کرد: با این وجود دستیاران در یک آزمون خروجی به نام بورد موظف به پاسخگویی مجموعه سوالات و امتحانات یکسانی هستند که این به‌دور از عدالت آموزشی است.

براساس این گزارش، هشتمین سمینار سالانه‌ی دستیاران ارولوژی سراسر کشور در تاریخ 17 ، 18 و 19 دی‌ماه در بیمارستان هاشمی‌نژاد برگزار می‌شود شرکت برای همه‌ دستیاران ارولوژی آزاد و رایگان است و هزینه‌ ایاب و ذهاب و اسکان دستیاران را انجمن علمی ارولوژی ایران پرداخت می‌کند.


گردهمایی دستیاران ارولوژی همایش دستیاران ارولوژی همایش دستیاران ارولوژی با هدف یکسان سازی آموزش یکسان سازی آموزش

احتمال اخراج دانشجویان ایرانی از دانشگاه‌های هند

ثبت نام برای المپیاد علمی دانشجویان پزشکی تا ۲۹ آبان ماه ادامه دارد

جزئیات کنکورهای ارشد و دکتری گروه پزشکی سال ۹۶ اعلام شد

نتایج نهایی پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس اعلام شد

آغاز ثبت نام آزمون های بین المللی برای گروه پزشکی از ۵ مهر

نتایج آزمون دستیاری امشب منتشر می‌شود/اعلام نتایج دکتری در مهرماه

نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد پزشکی اعلام شد

آموزش پزشکی برای اولین بار ترکیبی شد/ ارائه مجازی دروس نظری

نتایج آزمون دستیاری منتشر شد/ آغاز ثبت نام از سوم مهر

جزئیات آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی اعلام شد

نتایج آزمون دستیاری تخصصی پزشکی تا ۲ روز آینده اعلام می شود

بانک سوال در همه رشته های علوم پزشکی ایجاد می شود

تعویق اعلام نتایج دکتری پزشکی / قطعی سرورهای مرکز سنجش پزشکی

انتقال ۹۹ دانشجوی ایرانی به داخل کشور در گروه علوم پزشکی

آزمون های دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی ۱۸ شهریور برگزار می شود

اخبار روزنامه ها