اعزام به سربازی متولدین 71 و احضار متولدین 72

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / سربازی امریهارسال شده در   22 فروردین 1390-11 April 2011بازدید 6779


اعزام به سربازی متولدین 71 و احضار متولدین 72

سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای، سال اعزام به خدمت مشمولان متولد 1371 و احضار مشمولان متولد 1372 را اعلام کرد.

سربازی

به گزارش شبکه ایران سازمان وظیفه عمومی ناجا در این اطلاعیه اعلام کرد: مشمولان متولد سال 71 و ما قبل آن که در سال 89 به وضعیت آنان رسیدگی شده و واجد شرایط اعزام به خدمت وظیفه عمومی شناخته شده‌اند، در سال 90 به خدمت دوره ضرورت اعزام می‌گردند.

سازمان وظیفه عمومی همچنین اعلام کرد: تمامی اتباع ذکور متولد سال 72 موظفند در طول سال 90 جهت رسیدگی به وضعیت مشمولیت خود با مراجعه به دفاتر پلیس + 10 در سراسر کشور، دفترچه راهنمای خدمت وظیفه عمومی را دریافت و ضمن مطالعه دقیق آن متناسب با وضعیت خود برگه‌های مربوطه را تکمیل و مدارک لازم را به دفاتر مذکور جهت ثبت اطلاعات تحویل دهند.

همچنین در اطلاعیه سازمان وظیفه عمومی آمده است: چنانچه نیروهای مسلح در سال 90 و قبل از آن اقدام به جذب و استخدام مشمولان متولد 72 به عنوان کادر رسمی کرده اند، باید مراتب را به سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کنند.

سازمان وظیفه عمومی در این اطلاعیه افزود: مشمولان متولد سال 72 مقیم خارج از کشور باید برای تعیین وضعیت مشمولیت خود به نمایندگیهای کنسولی یا سیاسی دولت جمهوری اسلامی ایران در کشور محل اقامت و در صورت نبودن آن به نزدیکترین نمایندگی کنسولی یا سیاسی دولت جمهوری اسلامی ایران به محل اقامت خود در خارج از کشور مراجعه کنند.

سازمان وظیفه عمومی همچنین از تمامی مراکز آموزش عالی و دانشگاه ها خواست تا برای مشمولان متولد سال 72 شاغل به تحصیل در موسسات آموزشی مربوطه، معافیت تحصیلی به صورت کلی و در قالب لوح فشرده درخواست کنند.

 


اعزام به سربازی متولدین 71 احضار متولدین 72
اخبار روزنامه ها