صدور سالانه 300 هزار معافیت تحصیلی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / سربازی امریهارسال شده در   01 آبان 1390-23 October 2011بازدید 2569


صدور سالانه 300 هزار معافیت تحصیلی

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی از صدور سالانه 300 هزار معافیت تحصیلی براي دانشجويان و دانش آموزان خبر داد.

 

به گزارش گروه اجتماعي «خبرگزاري دانشجو»، سردار ابراهیم کریمی اظهار داشت: سالانه 300 هزار معافيت تحصيلي از سازمان وظيفه عمومي براي دانشجويان و دانش آموزان بدون مراجعه حضوري صادر مي شود.
جانشين رئيس سازمان وظيفه عمومي تشریح کرد: مشمولان متقاضی معافیت تحصیلی با مراجعه به دفاتر پلیس +10 تمامی مشخصات خود را وارد سیستم می کند و سیستم هوشمندانه تصمیم می گیرد که فرد اجازه تحصیل دارد یا خیر.
وی گام بعدی برای غیرحضوری کردن امور مشمولان، برآوردن نیازمندی های اطلاعاتی آنان، از طریق اینترنت، ارسال پیامک و تماس با شماره 09680 اعلام کرد و افزود: در گذشته مشمولان برای دریافت پاسخ سئوالات خود تنها با یک شماره تماس می گرفتند و با توجه به حجم بالای تماس گیرندگان، از 4 هزار تماس تنها به 500 نفر از آنان قادر به جوابگویی بودیم اما هم اکنون شماره 09680 به صورت شبانه روزی، پاسخگوی مشمولان است.
کریمی در ادامه گفت: علاوه براین، با پیش بینی نیازمندی های اطلاعاتی مشمولان، 90 درصد از اطلاعات مورد نیاز آنها را در سایت سازمان وظیفه عمومی، در اختیارشان قرار داده ایم.
این مقام انتظامی اقدام دیگر این سازمان را دریافت اطلاعات مورد نیاز مشمولان به صورت اتوماتیک یادآور شد و گفت: در کنار سازمان وظیفه عمومی، دستگاه خدمات الکترونیکی قرار داده ایم و مشمولان می توانند، 10 نوع خدمات را از طریق این دستگاه، دریافت کنند.


صدور سالانه معافیت تحصیلی
اخبار روزنامه ها