جذب امریه سربازی در پژوهشگاه صنعت نفت مقطع کارشناسی ارشد و دکتری

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / سربازی امریهارسال شده در   20 اسفند 1390-10 March 2012بازدید 12664
جذب امریه سربازی در پژوهشگاه صنعت نفت مقطع کارشناسی ارشد و دکتری


سامانه تقاضاي شغلي پژوهشگاه صنعت نفت با هدف گردآوري و ساماندهي تقاضاهاي شغلي و به‌كارگيري تخصص و توانايي هاي متقاضيان کارشناسی و به بالا در پروژه هاي جاري پژوهشگاه صرفا به صورت همكاري پاره وقت طراحي گرديده است،‌ خواهشمند است با تكميل دقيق صفحات پيش بيني شده، پژوهشگاه را در استفاده بهينه از خدمات جنابعالي ياري فرمائيد. ضمناً موارد زير مورد تاكيد است:

1- جذب ممتازين در پژوهشگاه به طور متمركز و از طريق سايت معاونت توسعه منابع انساني و مديريت به آدرس www.pmhr.ir قسمت جذب دانش آموختگان ممتاز انجام مي شود.

2- جذب امریه سربازی در پژوهشگاه صنعت نفت مقطع کارشناسی ارشد و دکتری به طور متمركز و از طريق سايت معاونت توسعه منابع انساني و مديريت به آدرس www.pmhr.ir قسمت طرح خدمت نظام در صنعت نفت انجام مي شود و همچنين انجام طرح سربازي با اجراي يك طرح تحقيقاتي براي «اعضاء بنياد ملي نخبگان» با ارائه معرفي نامه از بنياد ملي نخبگان نيروهاي مسلح قابل انجام است.

3- تكميل اطلاعات به منزله ايجاد تعهد براي جذب موقت و دائم در پژوهشگاه نمي باشد و در صورت نياز با متقاضيان تماس حاصل خواهد شد. لذا خواهشمند است با توجه به محدوديت امكان پاسخگويي، از پيگيري درخواست اجتناب فرماييد.

ورود به سامانه
http://resume.ripi.ir/AccountManagementUI/ResumeLogin.aspx
جذب امریه سربازی پژوهشگاه صنعت نفت مقطع کارشناسی ارشد دکتری
اخبار روزنامه ها