اعزام به خدمت مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه‌ها در تیرماه ۹۱

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / سربازی امریهارسال شده در   24 خرداد 1391-13 June 2012بازدید 4616
اعزام به خدمت مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه‌ها در تیرماه ۹۱


آندسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکزآموزش نیروهای مسلح نشده‌اند می‌توانند به نزدیک‌ترین دفا‌تر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) مراجعه كنند.

ايلنا: کلیه مشمولان فارغ التحصیل دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ اول تیرماه سال ۱۳۹۱ برای اعزام به خدمت فراخوانده شدند.

به گزارش ايلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سازمان وظیفه عمومی ناجا طی اطلاعیه‌ای اعلام كرد: کلیه مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاهی که زمان اعزام آنان اول تیر ماه سال۱۳۹۱ است می‌بایست در ساعت و محلی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا درقالب برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح ابلاغ شده حضور یابند، همچنین عدم حضور به موقع در زمان و محلهای تعیین شده غیبت محسوب می‌شود.

براساس این اطلاعیه، آندسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکزآموزش نیروهای مسلح نشده‌اند می‌توانند به نزدیک‌ترین دفا‌تر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) مراجعه و نسبت به دریافت برگ مذکور اقدام و بر اساس اطلاعات مندرج در آن رفتار كنند.

لازم به تاکید است که مشمولان می‌بایست کلیه اوراق مربوط به اعزام (برگ آماده به خدمت، برگ واکسیناسیون، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکزآموزش نیروهای مسلح وسایر مدارک موردنیاز از جمله شناسنامه، کارت ملی، و....) رادرهنگام مراجعه واعزام به خدمت به همراه داشته باشند.

خدمت سربازی فارغ التحصیل دانشگاه
اخبار روزنامه ها