فراخوان مشمولان فارغ التحصيل دانشگاه ها در شهريورماه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / سربازی امریهارسال شده در   27 امرداد 1391-17 August 2012بازدید 4400فراخوان مشمولان فارغ التحصيل دانشگاه ها در شهريورماه

آن دسته از مشمولاني كه به هر دليل تاكنون موفق به دريافت برگ معرفي نامه مشمولان به مراكز آموزش نيروهاي مسلح نشده اند مي توانند به نزديكترين دفاتر خدمات الكترونيك انتظامي (پليس+10) مراجعه و نسبت به دريافت برگ مذكور اقدام و بر اساس اطلاعات مندرج در آن رفتار نمايند.
سازمان وظيفه عمومي ناجا كليه مشمولان فارغ التحصيل دانشگاهي كه داراي برگ آماده به خدمت به تاريخ اول شهريورماه سال جاري مي باشند را فراخواند.

به گزارش ايسنا، اين سازمان طي اطلاعيه اي اعلام كرد: كليه مشمولان فارغ التحصيل‌ دوره‌هاي كارداني، كارشناسي‌ و بالاتر و همچنين‌مشمولان فارغ التحصيل ‌گروه پزشكي سراسركشور‌ كه برگ آماده به خدمت ‌از سازمان وظيفه عمومي ناجا به تاريخ اول شهريور ماه سال 1391 دريافت داشته‌اند مي بايست در ساعت و محلي كه توسط سازمان وظيفه عمومي ناجا درقالب برگ معرفي نامه مشمولان به مراكزآموزش نيروهاي مسلح ابلاغ شده، حضور پيدا كنند.

بر اين اساس آن دسته از مشمولاني كه به هر دليل تاكنون موفق به دريافت برگ معرفي نامه مشمولان به مراكز آموزش نيروهاي مسلح نشده اند مي توانند به نزديكترين دفاتر خدمات الكترونيك انتظامي (پليس+10) مراجعه و نسبت به دريافت برگ مذكور اقدام و بر اساس اطلاعات مندرج در آن رفتار نمايند.

همچنين تاكيد مي شود: عدم حضور به موقع در زمان و محلهاي تعيين شده غيبت محسوب مي شود و درضمن مشمولان اوراق مربوط به اعزام (برگ آماده به خدمت، برگ واكسيناسيون، برگ معرفي نامه مشمولان به مراكزآموزش نيروهاي مسلح و ساير مدارك مورد نياز ازجمله شناسنامه، كارت ملي، و....) را درهنگام مراجعه واعزام به خدمت به همراه داشته باشند.فراخوان مشمولان فارغ التحصيل دانشگاه ها
اخبار روزنامه ها