فراخوان اعزام به خدمت مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاهی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / سربازی امریهارسال شده در   23 خرداد 1392-13 June 2013بازدید 2490فراخوان اعزام به خدمت مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاهی

سازمان وظیفه عمومی ناجا کلیه مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاهی که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ اول تیرماه هستند را برای اعزام به خدمت فراخواند.
 

پرتال دانشگاهی به نقل از (ایسنا)، سازمان وظیفه‌عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای اعلام‌کرد: کلیه مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاهی که تاریخ اعزام آنان اول تیر است، موظفند روز شنبه اول تیرماه در ساعت و محلی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند.

آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکزآموزش نیروهای مسلح نشده‌اند، می‌توانند به نزدیکترین دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) مراجعه و نسبت به دریافت این برگ اقدام و بر اساس اطلاعات مندرج در آن عمل کنند. عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده غیبت محسوب می‌شود.

کلیه مشمولان اوراق مربوط به اعزام (برگ آماده به خدمت، برگ واکسیناسیون، برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکزآموزش نیروهای‌مسلح و سایر مدارک مورد نیاز از جمله شناسنامه، کارت ملی، و….) را هنگام مراجعه به محل اعزام، به همراه داشته باشند.


فراخوان اعزام به خدمت فارغ التحصیلان امریه سربازی سربازان دانشجو فراخوان سربازی دانشجویان
اخبار روزنامه ها