فراخوان اعزام به خدمت فارغ‌التحصیلان دانشگاه ها در آبان‌

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / سربازی امریهارسال شده در   30 مهر 1392-22 October 2013بازدید 1270فراخوان اعزام به خدمت فارغ‌التحصیلان دانشگاه ها در آبان‌
 
سازمان وظیفه عمومی ناجا، کلیه مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاه‌ها که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم آبان ماه ۱۳۹۲ هستند را فراخواند.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از ایسنا، سازمان وظیفه عمومی ناجا طی اطلاعیه‌ای اعلام‌کرد: کلیه مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاهی که تاریخ اعزام آنان یکم آبانماه سال ۱۳۹۲ است، موظفند روز چهارشنبه اول آبان ماه در ساعت و محلی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند.

آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح نشده‌اند، می‌توانند به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) مراجعه کنند. عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده غیبت محسوب می‌شود.

کلیه مشمولان اوراق مربوط به اعزام از قبیل برگ آماده به خدمت، برگ واکسیناسیون، برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز از جمله شناسنامه را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه داشته باشند.


فراخوان اعزام به خدمت سرباز امریه سرباز امریه اعزام به خدمت سربازان امریه سرباز امریه دانشگاهی
اخبار روزنامه ها