ترویج ورزش همگانی در مدارس

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانش آموزیارسال شده در   04 آبان 1391-25 October 2012بازدید 1534


ترویج ورزش همگانی در مدارس

پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری مهر: معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران گفت: ورزش همگانی در مدارس استان ترویج می شود.

سید علی ساداتی سلیمی اظهار داشت: اصلی ترین مکانی که می تواند روحیه نشاط و خود باوری ، آموزش فرهنگ خردورزی و عادت دادن دانش آموزان به همت بلند را تقویت و توسعه دهد، مدارس هستند.

وی تصریح کرد: ورزش مدارس نشاط و شادابی اجتماعی، همبستگی، وحدت ، سلامت جسمی و روحی را به ارمغان می آورد.

ساداتی از معلمان تربیت بدنی ، مشاورین ، مربیان پرورشی و مدیران مدارس به عنوان مهمترین عناصری یاد کرد که نقش اساسی در رفع مشکلات روحی و جسمی دانش آموزان را برعهده دارند.

مجتمع های آموزشی و پرورشی سنگر مهم تعلیم و تربیت

نعمت بقایی، معاون سوادآموزی آموزش و پرورش مازندران بیان داشت: ارائه راهکارهای انگیزشی و استفاده از ظرفیت های مختلف معلمین عزیز استان و مشارکت همه مردم و دستگاه های اجرایی ، در آینده ای نزدیک با تحت پوشش بردن بی سوادان گروه هدف(49-10سال) بی سوادی در این شهر ستان ریشه کن خواهد شد.

بقایی با بیان اینکه مشارکت  و هماهنگی بین بخشی با دستگاه های اجرایی موجب شتاب فعا لیت ها خواهد شد اظهار داشت: مسئولیت شرعی و قانونی ما ایجاب می کند که کار را سالم و با کیفیت انجام دهیم  و در این امر بدون مشارکت فرهنگیان و مردم ، ریشه کنی بی سوادی ، در کوتاه مدت میسر نخواهد بود .ترویج ورزش همگانی مدارس
اخبار روزنامه ها