احتمال فوت تعدادی از دانش‌آموزان ‌حادثه دیده پیرانشهر در آتش سوزی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانش آموزیارسال شده در   19 آذر 1391-09 December 2012بازدید 1925


احتمال فوت تعدادی از دانش‌آموزان ‌حادثه دیده پیرانشهر در آتش سوزی


خبرگزاری فارس: مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی‌ ‌آذربایجان غربی گفت:‌ 7‌نفر از دانش‌آموزان اعزامی به تبریز دارای حال عمومی مناسبی نیستند و احتمال فوت تعدادی از آنها وجود دارد، اما ‌‌گزارشی از فوت دانش‌آموزان در ارومیه نداشته‌ایم.


تصویر آتش سوزی مدرسه در پیرانشهر


پرتال دانشگاهی به نقل از به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه علی شرق دقایقی قبل در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: تاکنون هیچ کدام از دانش آموزان بستری در بیمارستان ارومیه در وضعیت بدی قرار نگرفته‌اند.

وی افزود: در حال حاضر 13 دانش آموز در بیمارستان امام خمینی (ره) ارومیه و 15 دانش آموز در بیمارستان سینای تبریز بستری هستند که تمام دانش آموزان بستری شده در ارومیه وضعیت مناسبی دارند.

مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی تصریح کرد: هفت نفر از دانش آموزان اعزامی به تبریز دارای حال عمومی مناسبی نیستند و احتمال فوت تعدادی از آن‌ها وجود دارد اما تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر فوت دانش آموزان در ارومیه یا تبریز دریافت نکرده‌ایم.

آتش سوزی صبح 15 آذر در مدرسه انقلاب اسلامی شین آباد پیرانشهر از توابع آذربایجان غربی 30 مصدوم داشت که از این تعداد دو نفر به صورت سرپایی مداوا و 28 نفر به ارومیه منتقل شدند که از این تعداد نیز تاکنون 15 دانش آموزان به دلیل نبود تجهیزات پیشرفته پزشکی در این استان به بیمارستان سینای تبریز مرکز آذربایجان شرقی انتقال یافته‌اند.

نبود تجهیزات بیمارستانی مرتبط با سوختگی در ارومیه یکی از معضلات این استان است.
آتش سوزی مدرسه در پیرانشهر آتش سوزی در مدرسه تصویر آتش سوزی در مدرسه
اخبار روزنامه ها