امتحان روز شنبه و یکشنبه دانش آموزان تهرانی به پایان دوره امتحانات موکول شد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانش آموزیارسال شده در   16 دی 1391-05 January 2013بازدید 1796امتحان روز شنبه  و یکشنبه دانش آموزان تهرانی به پایان دوره امتحانات موکول شد


تهران بزرگ- مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: به علت تعطیلی روز شنبه تهران، امتحان دانش آموزان مقاطع راهنمایی و دبیرستان در این روز به پایان دوره امتحانات موکول می شود و به عنوان آخرین امتحان برگزار خواهد شد.
[امتحان روز شنبه دانش آموزان تهرانی به پایان دوره امتحانات موکول شد]

پرتال دانشگاهی به نقل از سیدˈعلی یزدیخواهˈ پنجشنبه شب در گفت وگوی تلفنی با خبرنگار ایرنا بیان کرد: برنامه ریزی برای جابجایی امتحانات روز شنبه دانش آموزان بدون هیچگونه مشکلی در مدارس انجام می شود.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار ایرنا که ˈگفته می شود برخی آموزشگاهها در تعطیلی های اخیر تعطیل نکرده بودند،ˈ گفت: اگر مشاهده شود یا خانواده ها گزارش کنند که یک مرکز آموزشی روزهای تعطیل شده، کلاس های آموزشی برگزار می کند نمره منفی می گیرد و با آن برخورد می شود.

به گزارش ایرنا؛ براساس تصمیم کارگروه ملی و کمیته هماهنگی مواقع اضطرار استان تهران که امروز تشکیل نشست داد، همه مدارس، مراکز آموزشی و ادارات استان تهران روز شنبه هفته آینده به علت تشدید آلودگی هوا تعطیل شد.

مراکز آموزش عالی، دانشگاهها، وزارتخانه ها، نهادها و مؤسسات دولتی و عمومی و بانک ها در روز شنبه 16 دی 91 تعطیل است.

در این نشست، مصوب شده بانک ها وظیفه دارند شعب کشیک در روز شنبه دایر کنند.

مراکز درمانی، اورژانس و آتش نشانی روز شنبه فعال هستند.

اجرای محدودیت طرح زوج و فرد خودروهای پایتخت از در منازل شهروندان نیز از روز شنبه تا اطلاع بعدی ادامه دارد.

همچنین ممنوعیت فروش طرح روزانه ترافیک از شنبه تا اطلاع بعدی ادامه دارد.

همچنین در این نشست تصویب شده نیروگاه ها و کارخانه هایی که از سوخت مازوت استفاده می کنند تا اطلاع بعدی از گاز استفاده کنند.

مصوبه دیگر این کارگروه تأکید دارد؛ تمرین و مسابقات ورزشی در استان تهران از روز جمعه (فردا) تا دوشنبه 18 دیماه لغو شده است.
دانش آموزان دانش آموزش تهرانی امتحانات دانش آموزان تهرانی در تعطیلات تعطیلات به علت آلودگی هوای تهران تعطیلی مدارس آلودگی هوای تهران
اخبار روزنامه ها