افزایش 15 درصدی قیمت‌ کتاب‌های درسی در سال تحصیلی جدید

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانش آموزیارسال شده در   01 امرداد 1392-23 July 2013بازدید 527 افزایش 15 درصدی قیمت‌ کتاب‌های درسی در سال تحصیلی جدید

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه قیمت کتب درسی امسال بین 10 تا 15 درصد افزایش یافته است گفت: کتاب‌ها براساس قیمت پشت جلد عرضه می‌شود.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از حجت‌الاسلام والمسلمین محی‌الدین بهرام محمدیان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: قیمت کتاب درسی سال تحصیلی 93-92 بین 10 تا 15 درصد افزایش یافته است و براساس قیمت درج شده در پشت جلد در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه امسال 130 میلیون جلد کتاب برای مهرماه چاپ می‌شود گفت: براساس برنامه سند درس ملی، بسته‌های آموزشی نیز در کنار کتاب‌های درسی تهیه و تدوین شده است که در پایه دوم و ششم ابتدایی و اول و سوم متوسطه این بسته‌های آموزشی در قالب فیلم و CD به همراه کتب‌ درسی توزیع خواهد شد.

به گفته رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش، همه کتاب‌ها برای مهرماه بازنگری می‌شوند که کتاب‌های سوم ابتدایی و هفتم به طور کامل تغییر می‌کنند و سایر پایه‌ها نیز مورد بازنگری قرار می‌گیرند.

 


افزایش قیمت کتاب در سال92 قیمت کتاب درسی در سال92 افزایش قیمت کتاب دانش آموزان در سال92
اخبار روزنامه ها