ساخت 90 هزار کلاس درس توسط خیرین در کشور

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانش آموزیارسال شده در   02 آذر 1392-23 November 2013بازدید 339 ساخت 90 هزار کلاس درس توسط خیرین در کشور

 از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون 90 هزار کلاس درس توسط افراد خیر در کشور ساخته شده است.


به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از : ایرنا، ˈمرتضی رئیسیˈ عصر چهارشنبه در آیین گشایش دبیرستان خیرساز پسرانه نمونه دولتی حضرت محمد رسول الله (ص) در منطقه کیانمهرکرج افزود: در واقع هر روز هفت کلاس درس توسط افراد خیر در کشور ساخته می شود.

وی اظهار کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون در مجموع 500 هزار کلاس درس در کشور ساخته شده که نقش افراد خیر در این بخش بارز و برجسته است .

رئیسی بیان کرد: حمایت و مشارکت مردم و افراد خیر موجب شد تا در بخش مدرسه سازی گام های بزرگی در کشور برداشته شود.

وی درعین حال گفت: اکنون 10 هزار کلاس درس در کشور به ویژه در مناطق محروم و پرجمعیت به صورت دونوبتی اداره می شود که انتظار می رود با حمایت بیشتر افراد خیر این مشکلات به حداقل برسد.

رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با قدردانی از اقدام خداپسندانه دکترˈعباس مصلی نژادˈ خیر مدرسه ساز کشور و سایر خیرین، اظهار کرد: این فرد خیر در نقاط مختلف کشور مشغول ساخت فضاهای آموزشی جدید است که نقش وی در

بسترسازی برای پیشبرد برنامه های آموزشی ایران اسلامی تحسین برانگیز است.

معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش در ادامه بیان کرد: اکنون افراد متمکن زیادی در کشور وجود دارد که از آنان انتظارمی رود برای آینده بهتر ایران اسلامی به کمک آموزش وپرورش بیایند.


ساخت مدرسه ساخت کلاس درس ساخت کلاس درس توسط خیرین
اخبار روزنامه ها