اعلام جزئیات ثبت‌نام اولین آزمون کارآفرینی دانش آموزان و اولیاء در مدارس

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانش آموزیارسال شده در   04 آذر 1392-25 November 2013بازدید 511اعلام جزئیات ثبت‌نام اولین آزمون کارآفرینی دانش آموزان و اولیاء در مدارس

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به جزئیات ثبت‌نام و برگزاری نخستین آزمون کارآفرینی دانش آموزان گفت: این آزمون در راستای اجرای طرح ملی کشف در حوزه کسب و کار و کارآفرینی برای دانش آموزان و اولیاء برگزار می شود.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از :حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور این آزمون را برگزار می‌کند.

وی افزود: متقاضیان برای ثبت نام در این آزمون لازم است منحصرا از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش اقدام کنند و داوطلبان تا پایان روز شنبه 9 آذرماه فرصت دارند در آزمون ثبت نام کنند.

توکلی اظهار داشت: هزینه ثبت نام مبلغ 300 هزار ریال است که به صورت الکترونیکی و با کارت‌های عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است قابل پرداخت است.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: کارت ورود به آزمون کارآفرینی از روز سوم دی ماه 92 بر روی سایت سازمان قرارداده خواهد شد و آزمون روز پنجشنبه 5 دی ماه در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار خواهد شد.

دانش آموزان يكي از پايه هاي 7، 8 (سوم راهنمايي) و 9 نظام آموزشي و والدين دانش آموزان در صورت تمايل به شركت در آزمون با هر مقطع تحصيلي مجاز به شركت در آزمون هستند.ثبت‌نام اولین آزمون کارآفرینی دانش آموزان کارآفرینی دانش آموزان ثبت نام دوره های کارآفرینی
اخبار روزنامه ها