تعطیل شدن اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانش آموزیارسال شده در   10 آذر 1392-01 December 2013بازدید 632تعطیل شدن اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی

 اسفندیار چهاربند اظهار کرد: این اردوها تا هفته پیش برگزار می‌شد.

پیش‌تر هر دانش‌آموز در طول دوران تحصیل بدون پرداخت هزینه برای یک‌بار می‌توانست از مناطق جنگی دیدن کند.معاون سابق پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش قبلا گفته بود: در سال‌جاری اردوهای راهیان نور با قطار صورت می‌گیرد.به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از  در همین حال، رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی آبان امسال در حاشیه نشست خبری هفته بسیج دانش‌آموزی اعلام کرد:

قصد داریم تا پایان سال یک میلیون دانش‌آموز، معلم و فرهنگی را به اردوهای راهیان نور اعزام کنیم. سرهنگ صابر ماهانی گفت: اردوهای راهیان نور خدمتی برای دانش‌آموزان برای آشنایی با ایثارگری‌های رزمندگان، جانبازان و شهداست. وی افزود: فعلاً دانش‌آموزان دوم دبیرستانی به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند، زیرا درسی به نام آمادگی دفاعی دارند و معتقدیم که در کنار آموزش این درس، این اردوها می‌تواند به یادگیری دانش‌آموزان کمک کند. صابر ماهانی اظهار کرد: پیش‌بینی کردیم که دانش‌آموزان با قطار جابه‌جا شوند و اجازه ندادیم از اتوبوس استفاده کنند.


راهیان نور تعطیل شدن راهیان نور اردوهای راهیان نور تعطیل شدن اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی
اخبار روزنامه ها