شیر به مدرسه نرفته در برخی از استان ها با اما و اگر ها روبروست

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانش آموزیارسال شده در   17 آذر 1392-08 December 2013بازدید 405 شیر به مدرسه نرفته در برخی از استان ها با اما و اگر ها روبروستبا وجود وعده مسئولان، توزیع شیر رایگان در مدارس برخی استان‌ها نه‌تنها از شروع نشد بلکه شنیده شده به‌جای ۳۰نوبت ۲۵نوبت شیر بین دانش‌آموزان توزیع خواهد‌شد.


توزیع شیر در برخی استان‌ها با تأخیر دوهفته‌ای و در نهایت با گذشت 3‌ماه از آغاز سال تحصیلی شروع خواهد شد. رئیس اداره سلامت و تندرستی اداره‌کل آموزش و پرورش استان قم به فارس گفته که توزیع شیر در مدارس قم از اواخر آذرماه جاری شروع می‌شود. هادی هدایتی‌پور اظهار کرد:

آیین نمادین توزیع شیر صبح  (16آذر) در 4مدرسه استان برگزار شد و با توجه به بودجه منظور شده توزیع 25نوبت شیر در دستور کار قرار گرفته است. توزیع نمادین شیر در بسیاری از مدارس کشور طی یک هفته اخیر برگزار شده است ولی اجرای کامل آن با اماواگرهایی روبه‌روست. معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش 5آذر در این‌باره به همشهری گفته بود: به شرط همکاری نزدیک شرکت‌های لبنی و میزان آمادگی آنها توزیع شیر از 16آذر در مدارس کشور آغاز می‌شود.


توزیع شیر در مدارس زمان توزیع شیر در مدارس امکان توزیع شیر در مدارس
اخبار روزنامه ها