توزیع شیر در مدارس منطقه‌ای که وجود ندارد و استان هایی که شیر در آن ها توزیع نشده

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانش آموزیارسال شده در   08 امرداد 1392-30 July 2013بازدید 229 توزیع شیر در مدارس منطقه‌ای که وجود ندارد و استان هایی که شیر در آن ها توزیع نشده

دبیر کمیته ملی شیر وزارت آموزش و پرورش: از ۱۶ آذر توزیع شیر در مدارس سراسر کشور آغاز شده است و تنها در استان اصفهان به‌دلیل برخی مشکلات در قراردادها چند روز به تعویق افتاد.
به گزارش پرتال دانشگاهی  به نقل از:
در مجموع 9میلیون دانش‌آموز و کارکنان شاغل آموزش و پرورش تحت پوشش قرار گرفته‌اند. به‌گفته داریوش احمدی، در تهران نیز از 9آذر در 20منطقه توزیع شیر آغاز شده است. نکته: آیین نمادین آغاز توزیع شیر در مدارس در یکی از مدارس شهر تهران 9 آذر برگزار شد و در همه مدارس طرح از 9 آذر شروع نشده است بلکه به‌تدریج همه مدارس تحت پوشش طرح قرار گرفتند.

ضمنا آموزش و پرورش شهر تهران شامل 19منطقه است و نه 20منطقه! همچنین به جز استان اصفهان در برخی استان‌ها مانند استان قم شیر بین دانش‌آموزان توزیع نشده است. به‌گفته هدایتی‌پور، رئیس اداره سلامت اداره‌کل آموزش‌و‌پرورش استان قم توزیع شیر در مدارس قم اواخر آذر شروع و به جای 30نوبت 25نوبت شیر توزیع می‌شود.چرا برخی مسئولان اظهاراتی می‌کنند که نشان از بی‌اطلاعی آنها از حوزه کاری‌شان دارد؟ البته طی یک سال گذشته کمیته ملی شیر مدارس دبیر نداشت و احمدی تازه به این سمت منصوب شده است.


توزیع شیر در مدارس شیر مدارس توزیع شیر مدارس
اخبار روزنامه ها