تمدید مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت پیام نور و غیرانتفاعی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه غير دولتیارسال شده در   07 دی 1392-28 December 2013بازدید 1880تمدید مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت پیام نور و غیرانتفاعی


 مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت پیام نور و غیرانتفاعی ها تمدید شد

 مهلت ثبت نام متقاضیان مرحله تکمیل ظرفیت رشته های دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی در آزمون سراسری سال 1392 تا روز چهارشنبه، 11 دی ماه تمدید شد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از:

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور روز پنجشنبه به خبرنگار فرهنگی ایرنا گفت: به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که تاکنون نسبت به ثبت نام در رشته محل های تکمیل ظرفیت و رشته محل های جدید اعلام شده دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی اقدام نکرده اند مهلت ثبت نام در این دوره ها تا روز چهارشنبه، 11 دی ماه تمدید می شود.

حسین توکلی خاطرنشان کرد: ضمنا داوطلبانی که قبلا برای ثبت نام در پذیرش مرحله تکمیل ظرفیت پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی ثبت نام کرده اند نیز می توانند تا ساعت 24 روز چهارشنبه، 11 دی ماه با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org درصورت نیاز، نسبت به انتخاب رشته یا ویرایش اطلاعات ثبت نامی و رشته های انتخابی خود اقدام کنند.

وی یادآور شد: این مرحله از تکمیل ظرفیت به منظور پذیرش دانشجو در تعدادی از رشته های دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و به صورت بدون آزمون (بررسی سوابق تحصیلی) انجام می پذیرد.

توکلی توضیح داد: تمام داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 92 ثبت نام کرده اند، اعم از اینکه در جلسه آزمون حاضر بوده یا نبوده اند و همچنین داوطلبانی که در این آزمون ثبت نام نکرده اند، می توانند مطابق ضوابط و شرایط مندرج در اطلاعیه ای که بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است، به سایت اینترنتی این سازمان مراجعه و ثبت نام خود را انجام دهند.

سخنگوی سازمان سنجش ادامه داد: هر داوطلب می تواند حداکثر 50 کدرشته محل از میان کدرشته محل های گروه آزمایشی مربوط ( یکی از گروه های آزمایشی پنجگانه) انتخاب و کدرشته محل های انتخابی را به ترتیب اولویت علاقه مرتب کرده و حاکثر تا روز 11 دی ماه ضمن مراجعه به سایت اینترنتی سنجش در تقاضانامه الکترونیکی ثبت نام درج کند.

وی هزینه ثبت نام و اعلام علاقه مندی در پذیرش رشته های مرحله تکمیل ظرفیت پیام نور و غیرانتفاعی ها به شیوه بدون آزمون را 35 هزار ریال اعلام کرد و گفت: چنانچه داوطلبان علاوه بر گروه آزمایشی اصلی خود، رشته هایی از گروه آزمایشی هنر یا زبان های خارجی و یا هنر و زبان های خارجی را نیز جزو 50 کدرشته امتحانی خود انتخاب کنند، باید به ازای هر گروه آزمایشی، مبلغ 35 هزار ریال دیگر نیز به شیوه اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش پرداخت کند.

توکلی آمار ثبت نام داوطلبان تکمیل ظرفیت رشته های پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی تا صبح امروز، پنجم دی ماه 92 را 22 هزار و 969 نفر ذکر کرد.

به گفته مشاورعالی سازمان سنجش، گزینش نهایی داوطلبان این رشته ها براساس سوابق تحصیلی و اولویت کدرشته محل های انتخابی داوطلبان و با رعایت ضوابط و شرایط مربوطه صورت می گیرد.

فهرست قبول شدگان نهایی تکمیل ظرفیت پیام نور و غیرانتفاعی ها تا قبل از شروع نیمسال دوم سال تحصیلی 93-1392 (بهمن ماه 92) اعلام خواهد شد و پذیرفته شدگان این رشته ها از ترم بهمن در کلاس درس حاضر خواهند شد.ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی مهلت ثبت نام دانشگاه غیرانتفاهی ثبت نام دانشگاه پیام نور تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی

آخرین مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت دوره های مجازی دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت کنکورهای ارشد و دکتری دانشگاه آزاد آغاز شد

ظرفیت پذیرش دانشجو در ۲ هزار و ۵۰۰ رشته محل دانشگاه آزاد صفر شد

رتبه ۱۷ عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی ارتقا یافت

اعلام نتایج پذیرش در ۲ آزمون دانشگاه آزاد/ثبت نام از شنبه آغاز می شود

قانون جدید درباره اساتید بازنشسته/ اعلام شرایط تمام وقت شدن

اعلام شرط وزارت علوم برای برگزاری دوره های مجازی توسط دانشگاه آزاد

رتبه بندی موسسات غیرانتفاعی نهایی شد/نتایج طی هفته آینده اعلام می شود

شرط پرداخت یارانه تغذیه به مراکز دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد

دانشگاه آزاد با بیش از ۲۰۰۰ میلیارد تومان بدهی مواجه بود

تصویب شیوه‌نامه رسیدگی به تخلفات اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد

افتتاح پژوهشگاه‌ و دانشکده‌مهندسی‌ تهران‌ شمال‌ دانشگاه‌ آزاد

برگزاری جلسه هماهنگی دانشگاه علمی کاربردی برای تکمیل ظرفیت

توسعه خدمات مشاوره به دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی ایران

دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی تحت پوشش بیمه حوادث قرار می گیرند

اخبار روزنامه ها