فراخوان مسابقه مقاله‌نویسی دانشجویان کتابداری برای کنگره ایفلا

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / مسابقات المپيادارسال شده در   21 اسفند 1390-11 March 2012بازدید 2082
فراخوان مسابقه مقاله‌نویسی دانشجویان کتابداری برای کنگره ایفلا

فراخوان ارسال مقالات برای چهارمین دوره مسابقه مقاله‌نویسی دانشجویان کتابداری و اطلاع‌رسانی ایفلا در سال 2012 اعلام شد. آخرین فرصت برای ارسال مقالات اول می 2012 ( 12 اردیبهشت 1391) خواهد بود.-

به گزارش خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا)، مسابقه مقاله‌نویسی دانشجویان کتابداری و اطلاع‌رسانی ایفلا همه ساله از سوی کمیته دايمی بخش آموزش و پرورش ایفلا (SET SC) با اهدافی نظیر تشویق دانشجویان کتابداری و اطلاع‌رسانی به پرداختن به موضوعات جاری جهان ایفلا، اعطای جایزه به بهترین مقاله دانشجویی در هر دوره و نیز اعطای امکان مشارکت دانشجویان و آشنایی بیشتر آنان با فعالیت‌های کنگره جهانی ایفلا برگزار می‌شود.

دانشجویان کتابداری و اطلاع‌رسانی از سراسر جهان که در حال تحصیل در یک دوره آموزشی برای دریافت نخستین مدرک حرفه‌ای خود هستند (نظیر دیپلم، کارشناسی و کارشناسی ارشد) می‌توانند برای شرکت دراین مسابقه اقدام كنند. لازم به ذکر است دانشجویان دکتری واجد شرایط دریافت این جایزه نيستند.

ارتباط با محور موضوعی اصلی و محورهای موضوعی فرعی بخش‌های مربوطه کنگره جهانی ایفلا، ارايه بحث و نظر درباره مسايل جاری موضوعات مورد نظر، کیفیت ایده‌ها، روش تحقیق، نتایج و استدلال‌ها و کیفیت نگارش و ارجاعات از معیارهای ارزیابی مقالات اعلام شده است.

جایزه نفر اول این مسابقه شامل هزینه ثبت‌نام برای شرکت در نشست جاری ایفلا به همراه هزینه بلیط و اقامت در مجموع تا سقف 1000 یورو، یکسال عضویت رایگان در ایفلا و توصیه برای انتشار مقاله برگزیده در نشریه ایفلا خواهد بود.

همچنین نفرات دوم و سوم این مسابقه علاوه بر دریافت گواهی، از یکسال عضویت رایگان در بخش آموزش و پرورش ایفلا بهره‌مند خواهند شد.

آخرین فرصت برای ارسال مقالات اول می 2012 ( 12 اردیبهشت 1391) خواهد بود. علاقه‌مندان براي کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط و نحوه ارسال مقالات می‌توانند به نشاني اينترنتي www.ifla.org مراجعه كنند.

هفتاد و هشتمین کنگره جهانی کتابداری ایفلا، 11 تا 17 آگوست 2012 (21 تا 27 مرداد 1391) با موضوع «کتابخانه‌های کنونی، الهام بخش، شگفت‌آور و توانمند» در هلسینکی فنلاند برگزار می‌شود.مسابقه مقاله‌نویسی دانشجویان کتابداری کنگره ایفلا

افتتاحیه سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور

آغاز به کار سیزدهمین المپیاد دانشجویی پسران

پنجمین دوره‌ مسابقات سراسری ریخته‌گری دانشگاه علم و صنعت کشور

کسب جایگاه سوم المپیاد جهانی کامپیوتر توسط دانش‌آموزان ایرانی

دختر کرمانی مقام دوم دوازدهمین المپیاد ورزشی در فوتبال دانشجویان سراسر کشور را کسب کردند

مسابقه سخنرانی و فن بیان در دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه امیر کبیر

شروع پنجمين دوره مسابقه ملی فناوری نانو

آزمون المپیاد دانشجویی سراسر کشور

تیم های برتر مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران

جزئیات بیستمین المپياد علمی دانشجويي‌ كشور

جشنواره هفتم فارابی رتبه اول ندارد

فراخوان طراحی سردر اصلی پردیس بین المللی دانشگاه هنر کرج

شرایط شرکت در بیستمین دوره المپياد علمي دانشجويي كشور اعلام شد

برگزاری مسابقات کشوری سازه‎های ماکارونی در دانشگاه آزاد خرم‎آباد

مراسم اختتاميه ششمين المپياد علمي دانشجويان علوم پزشكي كشور

اخبار روزنامه ها