حضور پرقدرت تیم‌های ورزشی دانشجویی دانشگاه قم در المپیاد ورزشی دانشجویی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / مسابقات المپيادارسال شده در   14 امرداد 1391-04 August 2012بازدید 1481

حضور پرقدرت تیم‌های ورزشی دانشجویی دانشگاه قم در المپیاد ورزشی دانشجویی

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری فارس: مدیر تربیت بدنی دانشگاه قم از حضور قدرتمندانه تیم‌های ورزشی دانشجویی دانشگاه قم در یازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان کشور خبر داد.


امیر دلشاد امروز در قم، تصریح کرد: در حال حاضر ورزش در دانشگاه قم جایگاه بسیار خوبی در نظر مسئولان دانشگاه دارد و خوشبختانه با حمایت‌های خوبی که صورت می‌گیرد، در بخش‌های مختلف اعم از همگانی و قهرمانی موفقیت‌های زیادی را در مسیر توسعه ورزش دانشجویی به دست آورده‌ایم.

وی ادامه داد: علاوه بر اقداماتی که برای توسعه ورزش در بخش همگانی انجام می‌دهیم تا دانشجویان این دانشگاه در کنار تحصیل به ورزش بپردازند، در بخش قهرمانی حضور در مسابقات بین دانشگاهی، المپیادها و مسابقات استانی از جمله مهم‌ترین برنامه‌ها و اقدامات این دانشگاه در حوزه ورزش است.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه قم افزود: یکی از مهم‌ترین رویدادهای ورزش دانشجویی در سال جاری، حضور ورزشکاران دانشجوی دانشگاه قم در یازدهمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان کشورمان در هر دو بخش دختران و پسران بود.

وی یادآور شد: تیم‌های دانشجویی پسران و دختران دانشگاه قم در تابستان سال جاری به یازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان کشور که به ترتیب در دانشگاه‌های ارومیه و بیرجند برگزار شد، اعزام شده و افتخارات خوبی کسب کردند.

دلشاد بیان کرد: در بخش پسران که در شهر ارومیه برگزار شد، در رشته‌های فوتسال، دو ومیدانی، کشتی، تکواندو و در بخش دختران که در شهر بیرجند به انجام رسید، در رشته‌های تنیس روی میز و دو ومیدانی ورزشکاران را اعزام کردیم که امیدوار به کسب مقام‌های خوبی بودیم و خوشبختانه این مهم نیز با کسب مدال‌های ارزشمند محقق شد.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه قم خاطرنشان کرد: برای هر یک از تیم‌های اعزامی به المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور اردوهای آماده سازی برای حضور قدرتمندانه در مسابقات تدارک دیده شد که در نهایت نتایج خوبی را برای تیم‌های قم به همراه داشت.

وی تصریح کرد: بعد از ماه مبارک رمضان بار دیگر فعالیت‌های خود را در مسیر توسعه ورزش قهرمانی این دانشگاه ادامه می‌دهیم و سعی داریم تا پایان سال تیم‌ها و نفرات آماده‌ای را به پیکارهای قهرمانی کشور اعزام کنیم.


تیم‌های ورزشی دانشجویی دانشگاه قم المپیاد ورزشی دانشجویی المپیاد

افتتاحیه سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور

آغاز به کار سیزدهمین المپیاد دانشجویی پسران

پنجمین دوره‌ مسابقات سراسری ریخته‌گری دانشگاه علم و صنعت کشور

کسب جایگاه سوم المپیاد جهانی کامپیوتر توسط دانش‌آموزان ایرانی

دختر کرمانی مقام دوم دوازدهمین المپیاد ورزشی در فوتبال دانشجویان سراسر کشور را کسب کردند

مسابقه سخنرانی و فن بیان در دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه امیر کبیر

شروع پنجمين دوره مسابقه ملی فناوری نانو

آزمون المپیاد دانشجویی سراسر کشور

تیم های برتر مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران

جزئیات بیستمین المپياد علمی دانشجويي‌ كشور

جشنواره هفتم فارابی رتبه اول ندارد

فراخوان طراحی سردر اصلی پردیس بین المللی دانشگاه هنر کرج

شرایط شرکت در بیستمین دوره المپياد علمي دانشجويي كشور اعلام شد

برگزاری مسابقات کشوری سازه‎های ماکارونی در دانشگاه آزاد خرم‎آباد

مراسم اختتاميه ششمين المپياد علمي دانشجويان علوم پزشكي كشور

اخبار روزنامه ها