معرفی برترین‌های مسابقات قرآن کریم منطقه 3 دانشگا‌ه‌‌های آزاد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / مسابقات المپيادارسال شده در   02 اسفند 1391-20 February 2013بازدید 1054


معرفی برترین‌های مسابقات قرآن کریم منطقه 3 دانشگا‌ه‌‌های آزادمسئول اجرایی هجدهمین دوره مسابقات شفاهی قرآن کریم منطقه 3 دانشگاه‌های آزاد اسلامی کشور از معرفی برترین‌های این دوره از مسابقات خبر داد.
پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه، محمد احمدی سه‌شنبه‌ شب در اختتامیه روز اول هجدهمین دوره مسابقات شفاهی قرآن کریم منطقه 3 دانشگاه‌های آزاد اسلامی کشور با اشاره به این مطلب که این دوره از مسابقات ویژه اساتید، دانشجویان و کارکنان بوده است، گفت: این دوره از مسابقات در روزهای اول و دوم اسفندماه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه برگزار می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه از حضور 80 نفر از برادران در این دوره از مسابقات خبر داد و خاطر نشان کرد: 15 نفر از برترین‌های این دوره در بخش‌های قرائت و حفظ به مسابقات کشوری اعزام می‌شوند.

وی با تأکید بر اینکه تقویت وحدت در بین مسئولان و مردم از دغدغه‌های مقام معظم رهبری است، ادامه داد: وحدت جامعه به برکت قرآن و اجرای آموزه‌های آن به دست می‌آید.


نفرات برتر مسابقات شفاهی قرآن کریم


حجت‌الاسلام علی رضانژاد از برگزاری هجدهمین دوره مسابقات شفاهی قران کریم منطقه سه دانشگاه‌های آزاد اسلامی کشور در دو روز خبر داد و تصریح کرد: روز دوم این دوره از مسابقات ویژه خواهران است.

مسئول اجرایی این دوره از مسابقات به معرفی نفرات برتر شاخه‌های مختلف حفظ کل و 20 جزء، 10 جزء، 5 جزء و قرائت ترتیل و تحقیق ویژه دانشجویان، کارکنان و اساتید پرداخت و افزود: پیمان ابازی از دانشگاه ساری و مجتبی محسنی از قائمشهر نفرات اول و دوم حفظ کل دانشجویان شدند.

وی یادآور شد: مرتضی خرمی از قائمشهر در حفظ جزء 30 اساتید و مهدی تاجور از ساری در حفظ 10 جزء دانشجویان و مصطفی خسروی از چالوس در حفظ 5 جزء دانشجویان به رتبه اول دست یافتند.

رضانژاد از کسب رتبه برتر اسماعیل ابراهیم‌نژاد از چالوس در حفظ 30 جزء و علی راستگو از رامسر در ترتیل و محمد حسین آخوندیان از ساری در تحقیق کارکنان خبر داد و بیان داشت: سیدسجاد اشرفی از ساری در بخش ترتیل دانشجویان و سیداحمد میریان از ساری در ترتیل اساتید و محمدمهدی شمس از چالوس در تحقیق اساتید و صادق سیاری از ساری در تحقیق دانشجویان به رتبه برتر دست یافتند.


مسابقات قرآن کریم مسابقات قران مسابقات قران در دانشگاه آزاد

افتتاحیه سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور

آغاز به کار سیزدهمین المپیاد دانشجویی پسران

پنجمین دوره‌ مسابقات سراسری ریخته‌گری دانشگاه علم و صنعت کشور

کسب جایگاه سوم المپیاد جهانی کامپیوتر توسط دانش‌آموزان ایرانی

دختر کرمانی مقام دوم دوازدهمین المپیاد ورزشی در فوتبال دانشجویان سراسر کشور را کسب کردند

مسابقه سخنرانی و فن بیان در دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه امیر کبیر

شروع پنجمين دوره مسابقه ملی فناوری نانو

آزمون المپیاد دانشجویی سراسر کشور

تیم های برتر مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران

جزئیات بیستمین المپياد علمی دانشجويي‌ كشور

جشنواره هفتم فارابی رتبه اول ندارد

فراخوان طراحی سردر اصلی پردیس بین المللی دانشگاه هنر کرج

شرایط شرکت در بیستمین دوره المپياد علمي دانشجويي كشور اعلام شد

برگزاری مسابقات کشوری سازه‎های ماکارونی در دانشگاه آزاد خرم‎آباد

مراسم اختتاميه ششمين المپياد علمي دانشجويان علوم پزشكي كشور

اخبار روزنامه ها