برگزاری نخستین مسابقات دانشگاهی قرآن در دانشگاه یاسوج

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / مسابقات المپيادارسال شده در   21 اسفند 1391-11 March 2013بازدید 1289

برگزاری نخستین مسابقات دانشگاهی قرآن در دانشگاهمسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری نخستین مسابقات دانشگاهی قرآن کریم در دانشگاه یاسوج حبر داد.پرتال دانشگاهی به نقل از حجت‌الاسلام حافظ ثابت امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از برگزاری نخستین دوره مسابقات دانشگاهی قرآن در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

رئیس دفتر نهاد رهبری دانشگاه یاسوج افزود: این مسابقات هم در سطح اساتید و هم در سطح دانشجویی در دو بخش شفاهی و کتبی در اردیبهشت سال آینده برگزار می‌شوند.

وی، رعایت نکات تجویدی، رعایت آداب تلاوت و شرکت درکلاس‌های روان‌خوانی و روخوانی قرآن کریم را از شرایط و مسائل مهم در داوری و امتیازدهی نخستین دوره مسابقات دانشگاهی قرآن اعلام کرد.

ثابت با بیان اینکه ثبت‌نام این مسابقات آغاز شده است، ادامه داد: این مسابقات در مسجد الغدیر دانشگاه یاسوج برگزار خواهند شد.

مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در بخش شفاهی مسابقات دانشگاهی قرآن کریم حفظ جزء یک ویژه اساتید، حفظ جزء یک ویژه کارکنان، همسران و فرزندان بالای 15 سال، حفظ جزء 30 ویژه فرزندان هشت تا 15 ساله و  15سوره آخر قرآن ویژه خردسالان چهار تا هفت ساله برگزار می‌شود.

* روش‌های ثبت‌نام در مسابقات دانشگاهی قرآن کریم

این استاد دانشگاه ابراز داشت: مفاهیم جزء یک، ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان نیز در بخش کتبی مسابقات قرآن کریم برگزار خواهد شد.

وی در پاسخ به این سئوال که علاقه‌مندان چگونه باید ثبت‌نام کنند، گفت: ثبت‌نام به یکی از شیوه‌های، مراجعه حضوری به دفتر نهاد در دانشگاه یاسوج و خوابگاه‌های مطهری و بالاتپه، تماس با شماره تلفن 2242168 و ارسال پیامک به شماره 30008922222606 و درج نام و نام خانوادگی انجام می‌شود.

وی عنوان کرد: به افرادی که در این مسابقات قرآن حائز رتبه شوند از سوی سازمان تبلیغات اسلامی گواهی معتبر و جوایزی اهدا خواهد شد.

مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد، هزینه سفر مشهد مقدس، یک میلیون ریال و پانصد هزار ریال را جوایز نفرات اول تا سوم مسابقات دانشگاهی قرآن کریم در دانشگاه یاسوج اعلام کرد.


برگزاری نخستین مسابقات دانشگاهی مسابقات قرآن مسابقات قرآن دانشگاه یاسوج

افتتاحیه سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور

آغاز به کار سیزدهمین المپیاد دانشجویی پسران

پنجمین دوره‌ مسابقات سراسری ریخته‌گری دانشگاه علم و صنعت کشور

کسب جایگاه سوم المپیاد جهانی کامپیوتر توسط دانش‌آموزان ایرانی

دختر کرمانی مقام دوم دوازدهمین المپیاد ورزشی در فوتبال دانشجویان سراسر کشور را کسب کردند

مسابقه سخنرانی و فن بیان در دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه امیر کبیر

شروع پنجمين دوره مسابقه ملی فناوری نانو

آزمون المپیاد دانشجویی سراسر کشور

تیم های برتر مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران

جزئیات بیستمین المپياد علمی دانشجويي‌ كشور

جشنواره هفتم فارابی رتبه اول ندارد

فراخوان طراحی سردر اصلی پردیس بین المللی دانشگاه هنر کرج

شرایط شرکت در بیستمین دوره المپياد علمي دانشجويي كشور اعلام شد

برگزاری مسابقات کشوری سازه‎های ماکارونی در دانشگاه آزاد خرم‎آباد

مراسم اختتاميه ششمين المپياد علمي دانشجويان علوم پزشكي كشور

اخبار روزنامه ها