مازندران ممتار کسب رتبه در المپیادهای علمی شد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / مسابقات المپيادارسال شده در   28 خرداد 1392-18 June 2013بازدید 1031مازندران ممتار کسب رتبه در المپیادهای علمی شد

رئیس دانشگاه فرهنگیان بابل گفت: اگر مازندران در المپیادهای علمی رتبه ممتاز را از آن خود کرده و در کنکور فنی و حرفه‌ای نیز رتبه اول کشور را دارد به سبب همدلی و صمیمیت است.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از  فارس از آمل، اکبر لطفی بعد از ظهر امروز در مراسم تودیع خود به عنوان مدیر آموزش و پرورش این شهرستان در جمع مدیران استانی، شهرستانی و فرهنگیان بیان داشت: در سال تحصیلی گذشته بیش از 58 هزار دانش‌آموز در مقاطع مختلف این شهرستان مشغول به تحصیل بودند.

وی با اعلام اینکه 40 مجتمع آموزشی شهری و روستایی این شهرستان مشغول تحصیل هستند، گفت: 33 مجتمع آموزشی در بخش روستایی و هفت مجتمع در بخش شهری نیز پذیرای دانش‌آموزان بود.

لطفی ابراز داشت: چهار هزار و 425 فرهنگی در این شهرستان حضور دارند که جمعیت بزرگی را این بخش به خود اختصاص داده است.

وی با تاکید بر اینکه معلمان و فرهنگیان این شهرستان همیشه برای اهداف عالی وزارت آموزش و پرورش در راستای تربیت و تحویل نسل جدید پرکار، خلاق و ارزشمند به آینده کشور گام برمی‌دارند، تصریح کرد: کار در بدنه آموزش و پرورش بسیار سخت است.

رئیس دانشگاه فرهنگیان بابل با اعلام اینکه حدود چهار هزار فرهنگی بازنشسته نیز در این شهرستان وجود دارد، ابراز داشت: در مدت مسئولیتم در این شهرستان، تمام سعی‌ام این بود تا حقوق بیت‌المال و حقوق مردم رعایت شود.

لطفی با تشریح اینکه با امکانات موجود نمی‌توانستیم آموزش و پرورش و وظیفه خطیر آن را به پیش ببریم، اذعان داشت: همه افتخارات و پیشرفت‌ها در سایه همدلی و فعالیت صادقانه بود.

وی در پایان یادآور شد: اگر می‌بینیم مازندران در المپیادهای علمی رتبه برتر و ممتاز را از آن خود کرده و در کنکور فنی و حرفه‌ای نیز رتبه اول کشور را دارد به سبب همدلی و صمیمیت است.

مدیر جدید آموزش و پرورش بایل نیز در این مراسم با تاکید اینکه باید همه ما تلاش‌های لازم را برای اعتلای کشورمان به کار ببنیدیم، گفت: اگر کشوری سربلند و موفق است نشان از تربیت و آموزش صحیح از ابتدا در بین مدارس دارد.

حمید محمدنسب خاطرنشان کرد: همه فرهنگیان و مسئولان باید با صفا و همدلی همانند گذشته در آموزش و پرورش فعالیت داشته و برای ایران اسلامی خالصانه راه خدمت را در پیش بگیرند.


کسب رتبه در المپیادهای علمی کسب رتبه علمی کسب رتبه های علمی

افتتاحیه سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور

آغاز به کار سیزدهمین المپیاد دانشجویی پسران

پنجمین دوره‌ مسابقات سراسری ریخته‌گری دانشگاه علم و صنعت کشور

کسب جایگاه سوم المپیاد جهانی کامپیوتر توسط دانش‌آموزان ایرانی

دختر کرمانی مقام دوم دوازدهمین المپیاد ورزشی در فوتبال دانشجویان سراسر کشور را کسب کردند

مسابقه سخنرانی و فن بیان در دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه امیر کبیر

شروع پنجمين دوره مسابقه ملی فناوری نانو

آزمون المپیاد دانشجویی سراسر کشور

تیم های برتر مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران

جزئیات بیستمین المپياد علمی دانشجويي‌ كشور

جشنواره هفتم فارابی رتبه اول ندارد

فراخوان طراحی سردر اصلی پردیس بین المللی دانشگاه هنر کرج

شرایط شرکت در بیستمین دوره المپياد علمي دانشجويي كشور اعلام شد

برگزاری مسابقات کشوری سازه‎های ماکارونی در دانشگاه آزاد خرم‎آباد

مراسم اختتاميه ششمين المپياد علمي دانشجويان علوم پزشكي كشور

اخبار روزنامه ها