انتشار آنلاین اخبار ششمین المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه پیام‌نور

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / مسابقات المپيادارسال شده در   21 امرداد 1392-12 August 2013بازدید 507انتشار آنلاین اخبار ششمین المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه پیام‌نور

مدیر فرهنگی دانشگاه پیام‌نور استان زنجان از انتشار آ‌نلاین اخبار ششمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر این دانشگاه خبر داد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از اصغر حاج علی اکبری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: از چند ماه قبل برنامه‌ریزی‌های لازم به منظور برگزاری هر چه بهتر برنامه‌های ششمین المپیاد ورزشی دانشجویان پیام‌نور در استان صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه در برنامه‌ریزی‌های انجام شده با حضور مسئولان دانشگاه وظایف کمیته‌های مختلف مشخص شده است، تصریح کرد: از آنجایی که اطلاع‌رسانی یکی از موضوعات مهم در برگزاری هر رویداد به ویژه مسابقات ورزشی محسوب می‌شود، از همین رو در این دوره از المپیاد نیز کمیته ویژه‌ای به عنوان کمیته روابط عمومی با وظایف مشخص تشکیل شده است.

مدیر فرهنگی دانشگاه پیام‌نور استان زنجان با بیان اینکه کمیته روابط عمومی در این المپیاد وظایف مختلفی را به عهده دارد، اضافه کرد: از مهم‌ترین وظایف این کمیته انتشار به‌روز و آنلاین نتایج مسابقات در سایت ویژه المپیاد است.

وی همچنین از انتشار هفت ویژه‌نامه در جریان برگزاری این المپیاد خبر داد و گفت: این نشریه با همکاری و همیاری دانشجویان دانشگاه به چاپ می‌رسد.

حاج‌علی اکبری در ادامه به سایر اقدامات کمیته روابط عمومی در جریان این مسابقات اشاره کرد و ادامه داد: تهیه عکس و فیلم از جریان مسابقات، انجام مصاحبه با مسئولین برگزاری، سرپرستان، مربیان و ورزشکاران تیم‌های شرکت کننده و درج در بولتن، جمع‌آوری همه گزارش‌های روزانه و پایانی و سازماندهی، تهیه و ارائه روزنامه‌های کثیرالانتشار برای استفاده شرکت کنندگان از اخبار و اطلاعات نیز از سایر فعالیت‌هایی است که کمیته روابط عمومی انجام می‌دهد.

گفتنی است، ششمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر پیام‌نور 24 تا 31 مردادماه با حضور دانشجویانی از دانشگاه‌های پیام‌نور سراسر کشور به میزبانی استان زنجان برگزار می‌شود.


المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه پیام‌نور نتیجه المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه پیام‌نور المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه پیام نور

افتتاحیه سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور

آغاز به کار سیزدهمین المپیاد دانشجویی پسران

پنجمین دوره‌ مسابقات سراسری ریخته‌گری دانشگاه علم و صنعت کشور

کسب جایگاه سوم المپیاد جهانی کامپیوتر توسط دانش‌آموزان ایرانی

دختر کرمانی مقام دوم دوازدهمین المپیاد ورزشی در فوتبال دانشجویان سراسر کشور را کسب کردند

مسابقه سخنرانی و فن بیان در دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه امیر کبیر

شروع پنجمين دوره مسابقه ملی فناوری نانو

آزمون المپیاد دانشجویی سراسر کشور

تیم های برتر مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران

جزئیات بیستمین المپياد علمی دانشجويي‌ كشور

جشنواره هفتم فارابی رتبه اول ندارد

فراخوان طراحی سردر اصلی پردیس بین المللی دانشگاه هنر کرج

شرایط شرکت در بیستمین دوره المپياد علمي دانشجويي كشور اعلام شد

برگزاری مسابقات کشوری سازه‎های ماکارونی در دانشگاه آزاد خرم‎آباد

مراسم اختتاميه ششمين المپياد علمي دانشجويان علوم پزشكي كشور

اخبار روزنامه ها