برگزاری المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان علمی کاربردی در شهریور

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / مسابقات المپيادارسال شده در   24 امرداد 1392-15 August 2013بازدید 1010برگزاری المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان علمی کاربردی در شهریور

سومین دوره المپیاد سراسری فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی کشور به میزبانی استان آذربایجان شرقی در شهر تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی، محمد امین فرد رییس ستاد برگزاری المپیاد دانشجویان علمی کاربردی در استان با بیان اینکه استان آذربایجان شرقی میزبان این مسابقات در رده پسران است، گفت: سومین دوره این مسابقان دوسالانه در 10 رشته ورزشی و به میزبانی شهر تبریز با شرکت 1000 نفر از قهرمانان ورزشی برگزار می‌شود.

وی افزود: این رویداد مهم‌ترین رویداد ورزشی دانشجویی در کشور است که اهدافی از جمله ایجاد شور و نشاط در بین دانشجویان، پر کردن اوقات فراغت و ایجاد تفریحات سالم برای جوانان را در سرلوحه کار خود قرار داده است.

وی با بیان اینکه تنها میزبانی پسران به تبریز واگذار شده و مسابقات دختران در تهران برگزار می‌شود، اظهارکرد: حدود 1000 نفر از ورزشکاران دانشگاه‌ علمی کاربردی از 31 استان کشور در این مسابقه شرکت می‌کنند.

امین فرد در مورد برنامه‌های جنبی این المپیاد، گفت: برنامه‌های متنوع جنبی برای این مسابقات در نظر گرفته‌ایم که به عنوان نمونه می‌توان به جنگ‌های شبانه، بازدید از مناطق تاریخی، شناساندن شهر اولین‌ها به دانشجویان سراسر کشور و مراسم مفرح افتتاحیه و اختتامیه اشاره کرد.

بر اساس این گزارش، سومین دوره المپیاد سراسری فرهنگی ورزشی دانشجویان علمی کاربردی کشور از 8 تا 16 شهریور ماه به مدت یک هفته و در هشت سالن و مکان ورزشی شهر تبریز برگزار خواهد شد.


برگزاری المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان علمی کاربردی المپیاد فرهنگی ورزشی

افتتاحیه سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور

آغاز به کار سیزدهمین المپیاد دانشجویی پسران

پنجمین دوره‌ مسابقات سراسری ریخته‌گری دانشگاه علم و صنعت کشور

کسب جایگاه سوم المپیاد جهانی کامپیوتر توسط دانش‌آموزان ایرانی

دختر کرمانی مقام دوم دوازدهمین المپیاد ورزشی در فوتبال دانشجویان سراسر کشور را کسب کردند

مسابقه سخنرانی و فن بیان در دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه امیر کبیر

شروع پنجمين دوره مسابقه ملی فناوری نانو

آزمون المپیاد دانشجویی سراسر کشور

تیم های برتر مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران

جزئیات بیستمین المپياد علمی دانشجويي‌ كشور

جشنواره هفتم فارابی رتبه اول ندارد

فراخوان طراحی سردر اصلی پردیس بین المللی دانشگاه هنر کرج

شرایط شرکت در بیستمین دوره المپياد علمي دانشجويي كشور اعلام شد

برگزاری مسابقات کشوری سازه‎های ماکارونی در دانشگاه آزاد خرم‎آباد

مراسم اختتاميه ششمين المپياد علمي دانشجويان علوم پزشكي كشور

اخبار روزنامه ها