موفق ترین دانشگاه در المپیاد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / مسابقات المپيادارسال شده در   26 امرداد 1392-17 August 2013بازدید 955موفق ترین دانشگاه در  المپیاد

رئیس دانشگاه پیام‌نور استان زنجان با اشاره به ظرفیت‌های مطلوب استان زنجان در برگزاری و میزبانی المپیاد و چنین مسابقاتی گفت: استان زنجان به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد همواره در برگزاری اینگونه برنامه‌ها موفق عمل کرده است.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، سید محمد موسوی پیش از ظهر امروز جمع مدیران تربیت بدنی دانشگاه‌های پیام‌نور سراسر کشور اظهار کرد: برگزاری المپیاد علاوه بر تجدید روحیه فرصتی برای دیدار دوباره دانشجویان از سراسر کشور است.

وی با اشاره به اینکه برگزاری المپیاد ورزشی موجب افزایش نشاط و شادابی در بین دانشجویان می‌شود، تصریح کرد: خوشبختانه وضعیت ورزش در بین دانشجویان پیام‌نور مطلوب است و شاهد استقبال چشمگیر دانشجویان از برگزاری این المپیاد هستیم.

موسوی در ادامه با اشاره به ظرفیت‌های مطلوب استان زنجان در برگزاری و میزبانی چنین مسابقاتی گفت: استان زنجان به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد همواره در برگزاری اینگونه برنامه‌ها موفق عمل کرده است.

وی با اشاره به ویژگی ششمین المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگا‌ه‌های پیام‌نور کشور افزود: ورزش، ارزش و دانش شعار این المپیاد است که برگرفته از سخنان مقام معظم رهبری در بحث تحصیل، تهذیب و ورزش است.

رئیس دانشگاه پیام‌نور استان زنجان با بیان اینکه المپیاد فرصت مناسبی برای کسب تجربه و انتقال آن به دیگران است، اضافه کرد: استان زنجان با استفاده از تجربیات پیشین خود و سایر استان‌ها اقدام به اجرای این المپیاد کرده است.

وی با اشاره به اینکه یکی از ویژگی‌های استان زنجان امن بودن آن است، اضافه کرد: وجود شخصیت‌های نامدار در عرصه جهانی و کشوری نیز از ویژگی‌های منحصر به فرد استان زنجان است.

رئیس دانشگاه پیام‌نور استان زنجان در ادامه با برشمردن آیت‌الله عزالدین حسینی زنجانی، شهید مجید شهریاری و شیخ شهاب‌الدین سهروردی به عنوان افتخارات استان زنجان افزود: در حال حاضر نیز افراد نخبه بسیاری در سطح استان زنجان وجود دارد که در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی و ورزشی فعال هستند.


اسامی موفق ترین های المپیاد موفق ترین دانشگاه در المپیاد دانشگاه های برتر در المپیاد

افتتاحیه سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور

آغاز به کار سیزدهمین المپیاد دانشجویی پسران

پنجمین دوره‌ مسابقات سراسری ریخته‌گری دانشگاه علم و صنعت کشور

کسب جایگاه سوم المپیاد جهانی کامپیوتر توسط دانش‌آموزان ایرانی

دختر کرمانی مقام دوم دوازدهمین المپیاد ورزشی در فوتبال دانشجویان سراسر کشور را کسب کردند

مسابقه سخنرانی و فن بیان در دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه امیر کبیر

شروع پنجمين دوره مسابقه ملی فناوری نانو

آزمون المپیاد دانشجویی سراسر کشور

تیم های برتر مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران

جزئیات بیستمین المپياد علمی دانشجويي‌ كشور

جشنواره هفتم فارابی رتبه اول ندارد

فراخوان طراحی سردر اصلی پردیس بین المللی دانشگاه هنر کرج

شرایط شرکت در بیستمین دوره المپياد علمي دانشجويي كشور اعلام شد

برگزاری مسابقات کشوری سازه‎های ماکارونی در دانشگاه آزاد خرم‎آباد

مراسم اختتاميه ششمين المپياد علمي دانشجويان علوم پزشكي كشور

اخبار روزنامه ها