گسترش روز افزون تقلب در دانشگاه های انگلیس+تصاویر

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه خارجیارسال شده در   23 اسفند 1390-13 March 2012بازدید 3565کشف تقلب45 هزار دانشجوی انگلیسی

گسترش روز افزون تقلب در دانشگاه های انگلیس+تصاویر

طبق آخرین تحقیقات صورت گرفته در خصوص تقلب در دانشگاه های انگلیس، مشخص شده است که 45 هزار دانشجو اقدام به این کار کرده اند، این روند مرتب در حال افزایش است.


تقلب <a class=دانشگاهی" title="تقلب دانشگاهی" width="450" height="300" />

به گزارش سرویس فرهنگی اجتماعی جام نیوز به نقل از سایت ایندیپندنت؛ در حالی که دانشگاه های انگلیس هر ساله هزینه فراوانی را صرف نرم افزارهای تشخیص مطالب تقلبی می کنند، با این حال روز به روز بر تعداد دانشجویانی که دست به تقلب می زنند، افزوده می شود.
همچنین در طول سه سال گذشته بیش از 45 هزاردانشجو در 80 دانشگاه و موسسه علمی انگلیس در امتحانات تقلب کرده اند، آنها برای این کار از کاغذ تقلب، تلفن همراه و کپی از اینترنت استفاده کرده اند.
تنها سال گذشته آمار تقلب ها به 16 هزار مورد رسید که در نوع خود یک رکورد محسوب می شود، این اتفاقات در حالی رخ می دهد که روسای دانشگاه ها میلیون ها پوند صرف نرم افزارها می کنند تا از کپی کردن مقالات و تقلب ها جلوگیری کنند.
برخی روسای دانشگاه ها مقصر اصلی را بحران مالی می دانند که دانشجویان را وادار می کند دست به هر کاری بزنند تا بلکه نمرات خوبی کسب کنند و حداقل بتوانند یک مدرکی بگیرند.تقلب <a class=دانشگاهی90 " title="تقلب دانشگاهی90 " width="638" height="480" />

تقلب دانشگاه های انگلیس
اخبار روزنامه ها