تقدیر از دانشجویان ممتاز ایرانی در مالزی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه خارجیارسال شده در   30 دی 1391-19 January 2013بازدید 1217تقدیر از دانشجویان ممتاز ایرانی در مالزیدر آستانه دهه فجر از دانشجویان ممتاز ایرانی در مالزی تقدیر می‌شود.


پرتال دانشگاهی به نقل از   گزارش خبرنگار ایسنا در مالزی، رایزنی علمی و سرپرست دانشجویان ایرانی در جنوب شرق آسیا در نظر دارد به مناسبت فرارسیدن سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، با همکاری سفارت جمهوری اسلامی ایران در کوالالامپور و رایزنی فرهنگی از دانشجویان ممتاز شاغل به تحصیل در این حوزه به تفکیک گروه‌ها (علوم انسانی، فنی و مهندسی، علوم پزشکی و زیستی، علوم پایه) با اهدا جوایز تقدیر به عمل آورد.

رایزنی علمی ایران در مالزی از کلیه دانشجویان ایرانی در مالزی درخواست کرده است تا جهت بررسی و انتخاب دانشجویان برتر رزومه علمی خود را در سایت رایزنی علمی تکمیل نموده تا نسبت به بررسی آنها اقدام شود.

بر این اساس معیارهای ارزیابی به ترتیب اولویت به شامل تعداد مقالات چاپ شده در نشریات معتبر علمی، تعداد مقالات ارایه شده در کنفرانس‌های علمی، دستاوردهای علمی ویژه (شامل: ثبت اختراعات، جوایز ملی و دانشگاهی) و تعداد کتابهای تالیفی است.


زمان بررسی رزومه‌های علمی جمعه 6 بهمن ماه مطابق با ۲۵ ژانویه خواهد بود.


دانشجویان ممتاز ایرانی تقدیر از دانشجویان تقدیر از دانشجویان ایرانی در مالزی
اخبار روزنامه ها