تلاش دانشگاه‌های کانادا برای جذب دانشجویان هندی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه خارجیارسال شده در   08 شهریور 1392-30 August 2013بازدید 844تلاش دانشگاه‌های کانادا برای جذب دانشجویان هندی

نمایندگان 9 دانشگاه کانادایی با حضور در هندوستان خواستار جذب دانشجویان هندی به کانادا به عنوان مقصد اولیه آنها برای تحصیلات تکمیلی شدند.

به گزارش پرتال دانشگاهی و به نقل از ایسنا، نمایندگان دانشگاه‌های کانادایی به سرپرستی «روبرت فینلیسون»، رییس دانشگاه «کارلتون» در اوتاوا و «میشل بیتون»، رییس دانشگاه «تورنتو» در این سفر حضور داشته و در طول اقامت خود تا 31 اوت از شهرهای بمبئی،‌ دهرا دون، حیدرآباد، بنگلور و دهلی‌نو بازدید خواهند کرد.

روبرت فینلیسون، رییس دانشگاه کارلتون و مدیر این تور می‌گوید: هند به عنوان یک بازار اصلی و مهم جذب دانشجوی مقطع کارشناسی برای دانشگاه‌های کانادایی محسوب می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روزنامه ایندیا تایمز، فینلیسون افزود: دانشجویان هندی به دلیل داشتن قدرت علمی و داشتن سهم غنی زندگی دانشجویی در دانشگاه‌های کانادایی حائز اهمیت هستند و همه ساله شاهد افزایش بیشتر دانشجویان هندی هستیم که کانادا را به عنوان نخستین مقصد تحصیلی خود انتخاب می‌کنند.


دانشگاه کانادا دانشجویان هندی دانشگاه‌های کانادایی جذب دانشجویان هندی
اخبار روزنامه ها