امضاء تفاهمنامه بین دانشگاه هنر اصفهان و دانشگاه بین المللی اسلامی مالزی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه خارجیارسال شده در   26 آبان 1392-17 November 2013بازدید 454امضاء تفاهمنامه بین دانشگاه هنر اصفهان و دانشگاه بین المللی اسلامی مالزی


کوالالامپور - ایرنا - دانشگاه هنر اصفهان و دانشکده هنر و معماری دانشگاه بین المللی اسلامی مالزی یادداشت تفاهم همکاری در حوزه های دانشگاهی امضا کردند.


این تفاهم نامه را ˈفرهنگ مظفرˈ رییس دانشگاه هنر اصفهان و رییس دانشکده هنر و معماری دانشگاه بین المللی اسلامی مالزی امضا کردند.

بر اساس این یادداشت تفاهم، افزایش تعاملات فرهنگی، هنری و تبادیل دانشجو با هدف گسترش روابط فرهنگی دو کشور ایران و مالزی گسترش خواهد یافت.

ˈماندانا برکشلیˈ استاد دانشکده هنر و معماری دانشگاه بین المللی اسلامی مالزی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در مالزی گفت: رییس دانشگاه هنر اصفهان هفته گذشته در صدر یک هیات دانشگاهی به مالزی سفر کرد و هیات 13 نفره استادان این دانشگاه در هفته گذشته آخرین دستاوردهای علمی خود را در دو کنفرانس هنر ارائه کردند.

استاد دانشکده هنر و معماری دانشگاه بین المللی اسلامی مالزی گفت: در این کنفرانس ها که به صورت سالانه برگزار می شود، هنرمندانی از کشورهای مالزی، هنگ کنگ، ایرلند، مصر، عربستان سعودی، یمن و ایران حضور داشتند.

برکشلی افزود: این کنفرانس در سال گذشته به میزبانی دانشگاه هنر اصفهان برگزار شود و سال آینده نیز دانشگاه اصفهان بار دیگر میزبان این کنفرانس خواهد بود.


تفاهم نامه دانشگاه اصفهان و مالزی تفاهم نامه دانشگاه ایران و خارج ماجرای تفاهم نامه اصفهان و مالزی
اخبار روزنامه ها