امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری در زندان‌های مالزی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه خارجیارسال شده در   24 آذر 1392-15 December 2013بازدید 513امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری در زندان‌های مالزیدولت مالزی به زندانی‌های این کشور اجازه می‌دهد تا در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترا ادامه تحصیل دهند.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از : خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) از مالزی، وان جنیدی تانکو جعفر، معاون وزیر کشور مالزی گفت که به زودی افرادی که در حال طی کردن مدت محکومیت خود در زندان‌ها هستند این امکان را پیدا خواهند کرد تا تحصلات خود را تا مقطع دکترا ادامه بدهند.

وی تصریح کرد: در این راستا دپارتمان زندان‌های مالزی در حال مذاکره با دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی دولتی و خصوصی است تا رشته‌های مناسب برای زندانیان را تعیین کنند.

این مقام مالزیایی افزود: ما از دانشگاه‌ها خواسته‌ایم تا رشته‌های مناسب برای زندانیان را به ما معرفی کنند. ما این فرصت را به آنها می‌دهیم تا از امکانات استفاده کرده و آموزش ببینند.

بررسی‌های دپارتمان زندان‌های مالزی نشان می‌دهد که از مجموع زندانیان این کشور 409 نفر در حال گذراندن دوره‌های مهارتی و 20 نفر نیز در حال تحصیل در مقطع کارشناسی هستند. .


تحصیل در خارج دانشگاه خارجی تحصیل در دانشگاه مالزی تحصیل در مالزی تحصیل در زندان
اخبار روزنامه ها