دانشگاه پیام‌نور شیراز قطب رباتیک دانشگاه پیام‌نور کشور

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه پیام نورارسال شده در   29 آبان 1390-20 November 2011بازدید 2118


دانشگاه پیام‌نور شیراز قطب رباتیک دانشگاه پیام‌نور کشورمسئول فنی تیم رباتیک دانشگاه پیام‌نور مرکز شیراز با بیان اینکه اين دانشگاه قطب رباتیک دانشگاه پیام‌نور کشور است، تشکیل کانون روباتیک و شرکت در مسابقات بین‌المللی را از برنامه‌های مورد توجه اعضاي این تیم در آینده دانست.

سعید جعفری امروز در جمع خبرنگاران گفت: مسابقات PNUOpen با حضور تیم های مطرحی همچون امیرکبیر، صنعتی شریف، دانشگاه تهران، دانشگاه آزاد قزوین و دانشگاه مشهد به مدت سه روز در محمود آباد مازندران برگزار می شود.
وي افزود: تیم دانشگاه پیام نور مرکز شیراز که به عنوان یکی از تیم های مطرح پیام نور کشور مطرح است، با قدرت در این دوره از مسابقات شرکت می کند.
مسئول فنی تیم رباتیک دانشگاه پیام نور مرکز شیراز تصريح كرد: تیم رباتیک پیام نور مرکز شیراز با شرکت در چهار لیگ رقابت های ربات واقعی در لیگ های مین یاب، مسیر یاب و نمایشی و رقابت های تیمی روبات شبیه ساز- امدادگر در این مسابقات حضور می یابند.
جعفری بيان داشت: دانشگاه پیام نور مرکز شیراز در حالی در این مسابقات شرکت می کند که موفق به کسب مقام در جشنواره خوارزمی، ایران اپن و مسابقات سما در سال های گذشته بوده است.
وي ادامه داد: هدف از شرکت در این مسابقات به نمایش گذاشتن دستاوردهای علمی و استعدادهای دانشجویان و کسب افزایش توانمندی دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز شیراز است.
مسئول فنی تیم های رباتیک دانشگاه پیام نور مرکز شیراز با بیان این مطلب که دانشگاه پیام نور مرکز شیراز قطب رباتیک دانشگاه پیام نور کشور است، تشکیل کانون رباتیک و شرکت در مسابقات بین المللی را از برنامه های مورد توجه اعضاي این تیم در آینده دانست.
جعفری برگزاری کارگاه آموزشی، توزیع بروشور و عضوگیری و جذب استعدادهای علمی در این زمینه را از برنامه های دیگری دانست که در طول مسابقات انجام می شود.دانشگاه،پیام‌نور شیراز،قطب رباتیک،دانشگاه پیام‌نور،کشور

مهلت ثبت نام ورودی‌های جدید تمام مقاطع پیام نور تمدید شد

افزایش شهریه دانشگاه پیام نور براساس مصوبه هیات امنا

دانشگاه پیام نور به زوج های جوان ۲۰ میلیون تومان وام می دهد

ادامه تحصیل۳۰هزار دانش آموختگان کارشناسی دانشگاه پیام نور در دانشگاه های دولتی

اعلام اسامی پذیرفته شدگان مشروط آزمون نیمه متمرکز دکتری پیام نور

مهلت ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون پیام‌نور (شروع ثبت نام)

بررسی رشته های حذفی دانشگاه پیام نور در وزارت علوم

افتتاح 60 پروژه عمرانی دانشگاه پیام نور در هفته دولت

رشته های میان رشته ای و تقاضا محور در دانشگاه پیام نور

نتایج نهایی فراگیر ارشد پیام نور

اعلام زمان محل آزمون امتحانات پایان ترم دو مقطع پیام نور تغییر پیدا کرد

طرح دانشگاه پیام نور برای ادامه تحصیل سربازان حین خدمت

سامانه رسیدگی به امور دانشجویان دانشگاه پیام نور رونمایی می شود

تصویب 8 رشته مقطع ارشد پیام نور

جزئیات شرکت در آزمون ارشد فراگیر پیام نور

اخبار روزنامه ها