انتخاب دروس مجازی برای شرکت کنندگان در کلاسهای حضوری پيام نور

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه پیام نورارسال شده در   10 تیر 1391-30 June 2012بازدید 1601انتخاب دروس مجازی برای شرکت کنندگان در کلاسهای حضوری پيام نور

پرتال دانشگاهی به نقل از پژوهشگران دانشجو:در پي اعتراض برخي دانشجويان کارشناسي ارشد فراگير دانشگاه پيام نور در خصوص اعتراض به تقسيم بندي بدون اطلاع آنان براي شرکت در دوره هاي مجازي يا خودخوان، معاون آموزشي اين دانشگاه پاسخهايي ارائه داد.

عبدالله معتمدي در پاسخ به اعتراضات دانشجوياني که بدون اطلاع آنها مسئولان برخي واحدها به جاي دوره هاي حضوري آنان را مجبور به شرکت در دوره هاي مجازي کرده اند و نسبت به عدم دريافت نمره کلاسي خود نگران هستند، اظهار داشت: من در مورد اين موضوع خبر ندارم اما کليت حضور در دوره هاي مجازي يا حضوري به اين شکل است که دانشجويان زمان انتخاب واحد مي توانند برخي دروس را به صورت مجازي يا حضوري انتخاب کنند و در واقع انتخاب با دانشجو است.

وي ادامه داد: دانشجو به هر دليلي که نمي تواند در کلاسهاي حضوري شرکت داشته باشد مي تواند کلاسهاي آنلاين و الکترونيکي را انتخاب کند. هر دو گروه از دانشجوياني که در کلاسهاي حضوري يا آنلاين شرکت مي کنند ضمن تعامل با استاد نمره کلاسي را هم دريافت مي کنند.

معاون آموزشي دانشگاه پيام نور در ادامه ضمن يادآوري اين موضوع که براي برخي درسها که امکانش بود در پيام نور توليد محتوا صورت گرفته است، تاکيد کرد که براي برخي درسها هم امکان توليد متحواي الکترونيکي نبود و به شکل معمولي ارائه شد.

معتمدي درباره اين موضوع که در برخي واحدهاي پيام نور، دانشجويان پس از شرکت در دوره هاي حضوري مجبور به شرکت در دوره هاي مجازي شده و پس از اطلاع يافتن از فعال نبودن آموزش مجازي به آنان اعلام شده که بايد دروس را به صورت خودخوان مطالعه کنند، تاکيد کرد: در اين زمينه اطلاعاتم کلي است و اگر اين موارد ديده مي شود بايد به پيام نور مرکز گزارش داده شود تا به صورت موردي بررسي کنيم.

اين مقام مسئول در دانشگاه پيام نور خاطرنشان کرد: به طور کلي نبايد اينطور باشد و شرکت در دوره هاي مجازي همانند کلاسهاي حضوري تاريخ و زمان برگزاري دارد. ممکن است دانشجويي زماني براي شرکت در اين دوره ها اقدام کرده که مدت برگزاري اين کلاس به اتمام رسيده باشد.

انتخاب دروس مجازی کلاسهای حضوری پيام نور

ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور تهران در مقطع کارشناسی آغاز شد

مهلت ثبت نام ورودی‌های جدید تمام مقاطع پیام نور تمدید شد

افزایش شهریه دانشگاه پیام نور براساس مصوبه هیات امنا

دانشگاه پیام نور به زوج های جوان ۲۰ میلیون تومان وام می دهد

ادامه تحصیل۳۰هزار دانش آموختگان کارشناسی دانشگاه پیام نور در دانشگاه های دولتی

اعلام اسامی پذیرفته شدگان مشروط آزمون نیمه متمرکز دکتری پیام نور

مهلت ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون پیام‌نور (شروع ثبت نام)

بررسی رشته های حذفی دانشگاه پیام نور در وزارت علوم

افتتاح 60 پروژه عمرانی دانشگاه پیام نور در هفته دولت

رشته های میان رشته ای و تقاضا محور در دانشگاه پیام نور

نتایج نهایی فراگیر ارشد پیام نور

اعلام زمان محل آزمون امتحانات پایان ترم دو مقطع پیام نور تغییر پیدا کرد

طرح دانشگاه پیام نور برای ادامه تحصیل سربازان حین خدمت

سامانه رسیدگی به امور دانشجویان دانشگاه پیام نور رونمایی می شود

تصویب 8 رشته مقطع ارشد پیام نور

اخبار روزنامه ها