حدود 240 هزار نفر برای شرکت در آزمون دوره های فراگیر پیام نور ثبت نام کرده اند

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه پیام نورارسال شده در   26 مهر 1391-17 October 2012بازدید 1289حدود 240 هزار نفر برای شرکت در آزمون دوره های فراگیر پیام نور ثبت نام کرده اند

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام حدود 240 هزار نفر برای شرکت در آزمون دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور در مقاطع کاردانی به کارشناسی، کارشناسی و کارشناسی ارشد خبر داد.

به گزارش پرتال دانشگاهی کشور و به نقل از ایرنا ، ˈحسین توکلیˈ روز چهارشنبه  اظهار داشت: در مهلت تعیین شده برای ثبت نام فراگیر پیام نور، تعداد هفت هزار و 170 نفر برای شرکت در آزمون مقطع کاردانی به کارشناسی، 119 هزار و 844 نفر برای مقطع کارشناسی و 110 هزار و 594 نفر برای مقطع کارشناسی ارشد در پایگاه اینترنتی سازمان سنجش ثبت نام کردند.

وی اظهار داشت: براساس ضوابط دانشگاه پیام نور، در آزمون فراگیر امسال، برای مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در هر رشته محل بین 30 تا 50 نفر پذیرفته می شوند.

توکلی با بیان اینکه در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر نیز 15 نفر به صورت آموزش محور و 15 نفر به شیوه آموزش و پژوهش محور پذیرش خواهند شد.

مشاورعالی سازمان سنجش ادامه داد: با توجه به اینکه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر سال 91 دانشگاه پیام نور در هزار و 800 کدرشته محل برگزار می شود بنابراین بیش از 24 هزار داوطلب در این مقطع پذیرفته می شوند که آغاز به تحصیل نیمی از آنها در ترم بهمن 91 و نیمی دیگر در ترم مهر 92 خواهد بود.

وی توضیح داد: ثبت نام آزمون فراگیر امسال دانشگاه پیام نور به اتمام رسیده و برگزاری آزمون در یک مرحله انجام می شود اما دانشپذیران می توانستند برای پذیرش در دو مقطع زمانی بهمن ماه 91 یا مهرماه 92 ثبت نام کنند.

آزمون دوره های فراگیر سال 1391 دانشگاه پیام نور در سه مقطع کاردانی به کارشناسی، کارشناسی و کارشناسی ارشد روز جمعه، 24 آذرماه در حوزه های امتحانی سراسر کشور برگزار خواهد شد.ثبت نام آزمون دوره های فراگیر پیام نور

ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور تهران در مقطع کارشناسی آغاز شد

مهلت ثبت نام ورودی‌های جدید تمام مقاطع پیام نور تمدید شد

افزایش شهریه دانشگاه پیام نور براساس مصوبه هیات امنا

دانشگاه پیام نور به زوج های جوان ۲۰ میلیون تومان وام می دهد

ادامه تحصیل۳۰هزار دانش آموختگان کارشناسی دانشگاه پیام نور در دانشگاه های دولتی

اعلام اسامی پذیرفته شدگان مشروط آزمون نیمه متمرکز دکتری پیام نور

مهلت ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون پیام‌نور (شروع ثبت نام)

بررسی رشته های حذفی دانشگاه پیام نور در وزارت علوم

افتتاح 60 پروژه عمرانی دانشگاه پیام نور در هفته دولت

رشته های میان رشته ای و تقاضا محور در دانشگاه پیام نور

نتایج نهایی فراگیر ارشد پیام نور

اعلام زمان محل آزمون امتحانات پایان ترم دو مقطع پیام نور تغییر پیدا کرد

طرح دانشگاه پیام نور برای ادامه تحصیل سربازان حین خدمت

سامانه رسیدگی به امور دانشجویان دانشگاه پیام نور رونمایی می شود

تصویب 8 رشته مقطع ارشد پیام نور

اخبار روزنامه ها