ارتقاء واحد پیام نور میامی به مرکز دانشگاهی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه پیام نورارسال شده در   18 آبان 1391-08 November 2012بازدید 2372
ارتقاء واحد پیام نور میامی به مرکز دانشگاهی

پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری مهر: رئیس دانشگاه پیام نور استان سمنان گفت: مسئولین میامی در تلاشند مقدمات ارتقاء این واحد به مرکز را فراهم کنند.

قدرت الله خیاطیان ضمن اشاره به تلاش مسئولین واحد پیام نور میامی برای تبدیل کردن این واحد به مرکز افزود: استقبال دانشجویان بومی از این دانشگاه نیز بسیار چشمگیر بوده است.

وی گفت: 17 هزار دانشجوی این استان در چهار مرکز پیام نور سمنان، گرمسار، دامغان و شاهرود و پنج واحد میامی، ایوانکی، آرادان، مجن و مهدیشهر در بیش از 300 رشته در حال تحصیل هستند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان سمنان با اشاره به اینکه واحد پیام نور میامی در حال حاضر به صورت فعال در هفت رشته،  260 دانشجوی در حال تحصیل دارد استقبال دانشجویان بومی از این دانشگاه را خوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: امیدواریم این تعداد در سال آینده تحصیلی روند رو به رشدی از خود نشان دهد.

خیاطیان با یادآوری این مطلب که دانشجویان پیام نور با شرکت در کنکور سراسری یا به صورت فراگیر از طریق سازمان سنجش می توانند وارد این دانشگاه شوند تصریح کرد: از آن جا که تحصیل در این دانشگاه نیمه حضوری است بسیاری از افرادی که در مشاغل مختلف امکان استفاده از خدمات تحصیلی دانشگاه های دیگر را ندارند به راحتی می توانند به تحصیل در این دانشگاه بپردازند.

وی عنوان کرد: هر مرکز یا واحد دانشگاهی پیام نور با توجه به ظرفیت و پتانسیلی که دارد می تواند رشته های مورد نیاز خود را پیشنهاد دهد تا بعد از بررسی در استان و تصویب، آن رشته جزء رشته های تحصیلی سال آینده آن مرکز یا واحد آموزشی معرفی شود.

رئیس دانشگاه پیام نور استان سمنان همچنین با اشاره به شهرستان شدن میامی ابراز امیدواری کرد: انتظارات و توقعات ایجاد شده هیئت موسس دانشگاه را بر آن دارد تا با جامه عمل پوشاندن به تعهدات خود بتوانند خدمات بهتر و بیشتری را به دانشجویان در حال تحصیل در این منطقه ارائه کنند.

خیاطان ضمن بیان این نکته که ارتقاء واحد میامی به مرکز مستلزم وجود مقدماتی چون در دست داشتن پنج هکتار زمین، یک ساختمان آموزشی به مساحت دو هزار و 200 متر مربع، 700 میلیون ریال وجه نقد به عنوان پشتوانه مالی دانشگاه و یک هزار و 500 دانشجوی در حال تحصیل است افزود: برخی از این تعهدات مانند تخصیص زمان توسط هیئت موسس به انجام رسیده است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: تا سال آینده این مقدمات فراهم شود و واحد پیام نور میامی به یکی از نخبه پرورترین دانشگاه های پیام نور استان سمنان تبدیل شود.واحد پیام نور میامی مرکز دانشگاهی دانشگاه پیام نور

مهلت ثبت نام ورودی‌های جدید تمام مقاطع پیام نور تمدید شد

افزایش شهریه دانشگاه پیام نور براساس مصوبه هیات امنا

دانشگاه پیام نور به زوج های جوان ۲۰ میلیون تومان وام می دهد

ادامه تحصیل۳۰هزار دانش آموختگان کارشناسی دانشگاه پیام نور در دانشگاه های دولتی

اعلام اسامی پذیرفته شدگان مشروط آزمون نیمه متمرکز دکتری پیام نور

مهلت ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون پیام‌نور (شروع ثبت نام)

بررسی رشته های حذفی دانشگاه پیام نور در وزارت علوم

افتتاح 60 پروژه عمرانی دانشگاه پیام نور در هفته دولت

رشته های میان رشته ای و تقاضا محور در دانشگاه پیام نور

نتایج نهایی فراگیر ارشد پیام نور

اعلام زمان محل آزمون امتحانات پایان ترم دو مقطع پیام نور تغییر پیدا کرد

طرح دانشگاه پیام نور برای ادامه تحصیل سربازان حین خدمت

سامانه رسیدگی به امور دانشجویان دانشگاه پیام نور رونمایی می شود

تصویب 8 رشته مقطع ارشد پیام نور

جزئیات شرکت در آزمون ارشد فراگیر پیام نور

اخبار روزنامه ها