دانشگاه پیام‌نور کمبود اعضای هیئت علمی دارد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه پیام نورارسال شده در   29 آذر 1391-19 December 2012بازدید 1803

دانشگاه پیام‌نور کمبود اعضای هیئت علمی دارد

رئیس دانشگاه پیام‌نور دهدشت با بیان این‌که پیام‌نور دهدشت مشکل فضای فیزیکی ندارد، گفت: تنها کمبود ما اعضای هئیت علمی است که امیدورایم با جذب جوانان همین شهرستان در بدنه پیام‌نور دهدشت این مشکل نیز رفع شود.

پرتال دانشگاهی به نقل از باقر کارگر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کهگیلویه اظهار داشت: تأسیس و تقویت دانشگاه در هر شهری باعث ترقی و رشد آن شهرستان در حوزه‌های مختلف می‌شود.

رئیس دانشگاه پیام‌نور دهدشت با بیان این‌که شهر دهدشت به عنوان مرکز شهرستان کهگیلویه در زمینه توسعه دانشگاه‌ها رشد خوب و قابل توجهی داشته است، بیان داشت: وجود استعدادهای ناب و نیروی انسانی توانمند باعث شده که سطح علمی دانشگاه‌های دهدشت به رغم جوان بودن در تراز بالایی قرار داشته باشد.

وی با اشاره به تأسیس دانشگاه پیام‌نور دهدشت بیان داشت: این دانشگاه در زمان تأسیس از کمترین امکانات برخوردار بود ولی با همت مسئولان و کارکنان این دانشگاه امروزه شاهد پیشرفت‌های خوبی در امکانات و ساختمان‌های این دانشگاه هستیم.

وی با بیان این‌که با تأسیس سایت شماره دو این دانشگاه مشکل فضای کلاس‌ها تا حدود زیادی برطرف شده است، بیان کرد: در آینده‌ای نه چندان دور محوطه سایت شماره دو این دانشگاه نیز تکمیل خواهد شد.

رئیس دانشگاه پیام‌نور دهدشت با اشاره به این‌که سایت شماره یک این دانشگاه ساختمان‌های متعلق به جهاد کشاورزی است، عنوان کرد: با الحاق این مرکز به دانشگاه پیام‌نور  کمک شایانی به دانشگاه پیام‌نور شد و البته امیدواریم که فرماندار کنونی شهرستان که به عنوان هیئت امنای دانشگاه از رفع مشکلات و موانع پیش‌روی دانشگاه مضایقه نکنند.

وی با بیان این‌که در حال حاضر بیش از 4 هزار دانشجو در دانشگاه پیام نور دهدشت به تحصیل می‌پردازند، یادآور شد: یکی از مشکلات اساسی دانشگاه پیام‌نور دهدشت که البته مشکل اکثر دانشگا‌ه‌های پیام‌نور نیز می‌باشد کمبود اعضای هئیت علمی است که امیدورایم با جذب جوانان همین شهرستان در بدنه پیام‌نور دهدشت این مشکل نیز رفع شود.

وی با اشاره به تکمیل و به بهره‌برداری رسیدن برخی پروژه‌ها در دانشگاه پیام‌نور دهدشت ابراز داشت: تکمیل امکانات آموزشی ساختمان آموزشی، احداث لابراتوار زبان، تکمیل فیبر نوری دانشگاه و احداث فاز دوم سلف غذاخوری دانشگاه از مهم‌ترین این پروژه‌ها می‌باشند.

وی با بیان این‌که دانشگاه پیام‌نور یک مؤسسه نیمه دولتی هیئت امنایی است، عنوان کرد: انتظار می‌رود که مسئولان شهرستان در کمک به رفع مشکلات این دانشگاه همواره در کنار مسئولان دانشگاه باشند.

دانشگاه دانشگاه پیام نور هیئت علمی عضو عیئت علمی

مهلت ثبت نام ورودی‌های جدید تمام مقاطع پیام نور تمدید شد

افزایش شهریه دانشگاه پیام نور براساس مصوبه هیات امنا

دانشگاه پیام نور به زوج های جوان ۲۰ میلیون تومان وام می دهد

ادامه تحصیل۳۰هزار دانش آموختگان کارشناسی دانشگاه پیام نور در دانشگاه های دولتی

اعلام اسامی پذیرفته شدگان مشروط آزمون نیمه متمرکز دکتری پیام نور

مهلت ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون پیام‌نور (شروع ثبت نام)

بررسی رشته های حذفی دانشگاه پیام نور در وزارت علوم

افتتاح 60 پروژه عمرانی دانشگاه پیام نور در هفته دولت

رشته های میان رشته ای و تقاضا محور در دانشگاه پیام نور

نتایج نهایی فراگیر ارشد پیام نور

اعلام زمان محل آزمون امتحانات پایان ترم دو مقطع پیام نور تغییر پیدا کرد

طرح دانشگاه پیام نور برای ادامه تحصیل سربازان حین خدمت

سامانه رسیدگی به امور دانشجویان دانشگاه پیام نور رونمایی می شود

تصویب 8 رشته مقطع ارشد پیام نور

جزئیات شرکت در آزمون ارشد فراگیر پیام نور

اخبار روزنامه ها