برپایی 100 فعالیت شاخص فرهنگی در دانشگاه پیام‌نور

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه پیام نورارسال شده در   03 دی 1391-23 December 2012بازدید 1083

برپایی 100 فعالیت شاخص فرهنگی در دانشگاه پیام‌نور


رئیس دانشگاه پیام‌نور یاسوج گفت: تاکنون 100 فعالیت شاخص فرهنگی در سال‌جاری در این دانشگاه صورت گرفته که در همه آن‌ها دانشجو محوری در صدر فعالیت‌ها بوده است.


پرتال دانشگاهی به نقل از  سالار رحیمی‌کیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج با بیان این‌که در سال ‌جاری بیش از 100 فعالیت فرهنگی در این دانشگاه صورت گرفته است، ابراز داشت: در همه این فعالیت‌ها سعی ما بر این بوده که نقش اصلی در برگزاری بر عهده دانشجویان باشد چرا که هدف در این میان ایجاد بصیرت بیشتر در میان قشر دانشجو خواهد بود.

رئیس دانشگاه پیام‌نور مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: در همه این فعالیت‌ها سعی ما بر این بوده که بصیرت‌افزایی سرلوحه کارها و فعالیت‌ها باشد و به همین منظور با برنامه‌ریزی مدون و اهداف از پیش تعیین شده چنین برنامه‌هایی را اجرا کرده‌ایم.

این مسئول دانشگاهی تصریح کرد: بر همین اساس کرسی‌های آزاد اندیشی متنوعی در مباحث گوناگون برگزار کرده‌ایم و این گونه برنامه‌ها نیز همزمان با نزدیکی به انتخابات ریاست‌جمهوری گسترده‌تر خواهد شد.

کرسی‌های آزاداندیشی به درستی در کهگیلویه و بویراحمد اجرا نمی‌شود

رحیمی‌کیا در همین زمینه با انتقاد از نحوه برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی در استان کهگیلویه و بویراحمد، متذکر شد: متأسفانه برای این‌گونه برنامه‌ها که مد نظر مقام معظم رهبری بوده و نسبت به اجرای درست آن تأکیدات مؤکدی دارند، برنامه‌ریزی درستی نداریم.

رئیس دانشگاه پیام‌نور یاسوج افزود: بعضا دیده می‌شود که در کرسی آزاداندیشی یک مرکز دانشگاهی در این استان عده‌ای ناشناس و یا اصولا غیر دانشجو وارد بحث و موضوع شده و برنامه را از موضوع اصلی آن خارج کرده و یا گاها به تشنج می‌کشند که باید برای این پدیده ناخوشایند چاره‌ای اندیشیده شود.

رحیمی‌کیا ادامه داد: سعی ما بر این خواهد بود که اجازه ندهیم کرسی‌های آزاداندیشی دانشگاه پیام‌نور سرنوشتی این‌گونه پیدا کرده و شأن دانشگاه و دانشجو و کرسی‌های آزاداندیشی مورد خدشه واقع شود.

وی از موضوع حجاب و عفاف و نماز به عنوان دو موضوع اصلی که پیام‌نور یاسوج همت خود را در برنامه‌های فرهنگی بیش از همه چیز بر آن معطوف داشته سخن به میان آورد و گفت: سعی ما بر این است که در برنامه‌های آینده توجه بیشتری به این دو موضوع و ترویج آن در میان دانشجویان حتی اساتید شود.

رحیمی‌کیا از فعالیت 6 کانون در دانشگاه پیام‌نور یاسوج خبر داد و گفت: کانون‌های حجاب و عفاف، عترت و قرآن، کانون شهید طیب، کانون هلال‌احمر، کانون موسیقی و شعر و ادب کانون‌های فعال فرهنگی در این دانشگاه هستند.
برپایی 100 فعالیت شاخص فرهنگی در دانشگاه پیام‌نور

ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور تهران در مقطع کارشناسی آغاز شد

مهلت ثبت نام ورودی‌های جدید تمام مقاطع پیام نور تمدید شد

افزایش شهریه دانشگاه پیام نور براساس مصوبه هیات امنا

دانشگاه پیام نور به زوج های جوان ۲۰ میلیون تومان وام می دهد

ادامه تحصیل۳۰هزار دانش آموختگان کارشناسی دانشگاه پیام نور در دانشگاه های دولتی

اعلام اسامی پذیرفته شدگان مشروط آزمون نیمه متمرکز دکتری پیام نور

مهلت ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون پیام‌نور (شروع ثبت نام)

بررسی رشته های حذفی دانشگاه پیام نور در وزارت علوم

افتتاح 60 پروژه عمرانی دانشگاه پیام نور در هفته دولت

رشته های میان رشته ای و تقاضا محور در دانشگاه پیام نور

نتایج نهایی فراگیر ارشد پیام نور

اعلام زمان محل آزمون امتحانات پایان ترم دو مقطع پیام نور تغییر پیدا کرد

طرح دانشگاه پیام نور برای ادامه تحصیل سربازان حین خدمت

سامانه رسیدگی به امور دانشجویان دانشگاه پیام نور رونمایی می شود

تصویب 8 رشته مقطع ارشد پیام نور

اخبار روزنامه ها