افزایش شهریه کلاسهای آمادگی فراگیر

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه پیام نورارسال شده در   09 آذر 1392-30 November 2013بازدید 705افزایش شهریه کلاسهای آمادگی فراگیر
رئیس مرکز آموزش های عالی آزاد و خاص، تاکید کرد: در صورتیکه دانشگاه پیام نور شهریه دوره های آمادگی فراگیر را تعیین نکند مرکز آموزش های عالی با 5 درصد افزایش شهریه، نرخ ثبت نام را راساً به موسسات مجاز برگزار کننده این دوره ها اعلام خواهد کرد.

پرتال دانشگاهی به نقل از علی معصومیان در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره برگزاری دوره های فراگیر توسط موسسات آموزش عالی مجاز، گفت: تمام موسسات آموزش عالی که مجوز فعالیت دریافت کرده اند فعلاً اجازه ثبت نام و دریافت شهریه از متقاضیان شرکت کننده در دوره های فراگیر پیام نور به منظور پذیرش در سال تحصیلی آینده را ندارند.

وی ادامه داد: این دسته از موسسات در حال حاضر مجوز تبلیغات و پیش ثبت نام دارند و تا مشخص نشدن زمان ثبت نام برای شرکت در آزمون فراگیر دانشگاه پیام نور، اجازه فعالیت دیگری ندارند.

رئیس مرکز آموزش های عالی آزاد و خاص درباره میزان شهریه ای که موسسات مجاز باید از متقاضیان دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور دریافت کنند، گفت: رقم شهریه هنوز اعلام نشده و منتظر تعیین این میزان از سوی دانشگاه پیام نور هستیم، در صورتیکه دانشگاه پیام نور این شهریه را تعیین نکند مرکز آموزش های عالی با 5 درصد افزایش شهریه، نرخ ثبت نام را راساً به موسسات مجاز اعلام خواهد کرد.

معصومیان با یک انتقاد از دانشگاه پیام نور، تصریح کرد: دانشگاه پیام نور مدام در اعلام زمان ثبت نام ناهماهنگ عمل می کند، از سوی دیگر تا عدم اعلام زمان ثبت نام در کنکور فراگیر، موسسات آموزش عالی مجاز به ثبت نام نهایی نیستند. پس از مدتها انتظار از سوی موسسات، دانشگاه پیام نور ناگهان زمان ثبت نام را اعلام می کند و در این زمینه با مرکز آموزش های عالی آزاد هماهنگ نیست.

وی خاطرنشان کرد: لازم است دانشگاه پیام نور زمان ثبت نام را به مرکز آموزشهای عالی آزاد اعلام کند تا داوطلبان برای ثبت نام در موسسات و آمادگی شرکت در کنکور زمان کافی داشته باشند.


دانشگاه پیام نور شهریه دانشگاه پیام نور افزایش دانشگاه پیام نور

مهلت ثبت نام ورودی‌های جدید تمام مقاطع پیام نور تمدید شد

افزایش شهریه دانشگاه پیام نور براساس مصوبه هیات امنا

دانشگاه پیام نور به زوج های جوان ۲۰ میلیون تومان وام می دهد

ادامه تحصیل۳۰هزار دانش آموختگان کارشناسی دانشگاه پیام نور در دانشگاه های دولتی

اعلام اسامی پذیرفته شدگان مشروط آزمون نیمه متمرکز دکتری پیام نور

مهلت ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون پیام‌نور (شروع ثبت نام)

بررسی رشته های حذفی دانشگاه پیام نور در وزارت علوم

افتتاح 60 پروژه عمرانی دانشگاه پیام نور در هفته دولت

رشته های میان رشته ای و تقاضا محور در دانشگاه پیام نور

نتایج نهایی فراگیر ارشد پیام نور

اعلام زمان محل آزمون امتحانات پایان ترم دو مقطع پیام نور تغییر پیدا کرد

طرح دانشگاه پیام نور برای ادامه تحصیل سربازان حین خدمت

سامانه رسیدگی به امور دانشجویان دانشگاه پیام نور رونمایی می شود

تصویب 8 رشته مقطع ارشد پیام نور

جزئیات شرکت در آزمون ارشد فراگیر پیام نور

اخبار روزنامه ها