اخذ شهریه ثابت و بدهی‌های دانشجویان قبل از انتخاب واحد در دانشگاه پیام نور

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه پیام نورارسال شده در   14 شهریور 1392-05 September 2013بازدید 1100اخذ شهریه ثابت و بدهی‌های دانشجویان قبل از انتخاب واحد در دانشگاه پیام نور


رییس دانشگاه پیام نور از پرداخت الکترونیکی شهریه دانشجویان دانشگاه پیام‌نور همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد.
به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر زیاری در مراسم نمادین رونمایی کارت‌های اعتباری صادرات دانشجویان پیام نور با اعلام این خبر، گفت: سیستم ثبت‌نام و پرداخت شهریه دانشجویان در سال‌های گذشته به صورت دستی انجام می‌شد که این مسئله مشکلاتی را برای دانشجویان و همچنین بانک صادرات به همراه داشت، اما اکنون با پرداخت الکترونیکی تمام مشکلات رفع شده و همزمان با پرداخت شهریه دانشجویان می‌توانند نسبت به انتخاب واحد خود در سیستم اقدام کنند.

وی افزود: در سال‌های گذشته سه روز زمان لازم بود تا پرداختی که از طریق دانشجویان و پس از مراجعه به بانک صورت گرفته در سیستم لحاظ شود که این مسئله با پرداخت الکترونیکی رفع شده است و با توجه به اینکه امسال برای نخستین بار شهریه ثابت و بدهی‌ها قبل از انتخاب واحد دانشجویان اخذ می‌شود، سیستم پرداخت الکترونیکی کارگشا خواهد بود.

زیاری با بیان اینکه خدمت‌رسانی به دانشجویان دانشگاه پیام نور یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مسئولان این دانشگاه است، اظهارکرد: امید است بانک صادرات در اجرای تعهدات خود کوشا بوده و ضمن ارائه امکانات بهتر به دانشگاه پیام نور زمینه‌های خدمت رسانی بهینه به قشر فرهیخته کشور را فراهم کند.

در ادامه عرفانی رییس هیات مدیره بانک صادرات نیز در این مراسم، گفت: بانک صادرات در این حرکت ارزشمند توانست ضمن انجام فعالیت‌های خود، رسالت اجتماعی و فرهنگی خود را نیز به منصه ظهور رساند.

وی افزود: در کنار سایر اقدامات ارزشمندی که بانک صادرات از سال 88 تاکنون برای دانشگاه پیام نور، اساتید و دانشجویان فرهیخته این دانشگاه انجام داده است، در آستانه آغاز سال تحصیلی تعداد یک میلیون و 200 هزار کارت اعتباری برای دانشجویان مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری صادر شده است.

وی گفت: در حال حاضر 370 دستگاه کارتخوان در مراکز پیام‌نور نصب شده است، البته تا آغاز سال تحصیلی در سایر مراکز و واحدهای پیام نور نیز نصب خواهد شد.


شهریه ثابت دانشگاه پیام نور دانشگاه پیام نور شرایط ثبت نام در دانشگاه پیام نور

مهلت ثبت نام ورودی‌های جدید تمام مقاطع پیام نور تمدید شد

افزایش شهریه دانشگاه پیام نور براساس مصوبه هیات امنا

دانشگاه پیام نور به زوج های جوان ۲۰ میلیون تومان وام می دهد

ادامه تحصیل۳۰هزار دانش آموختگان کارشناسی دانشگاه پیام نور در دانشگاه های دولتی

اعلام اسامی پذیرفته شدگان مشروط آزمون نیمه متمرکز دکتری پیام نور

مهلت ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون پیام‌نور (شروع ثبت نام)

بررسی رشته های حذفی دانشگاه پیام نور در وزارت علوم

افتتاح 60 پروژه عمرانی دانشگاه پیام نور در هفته دولت

رشته های میان رشته ای و تقاضا محور در دانشگاه پیام نور

نتایج نهایی فراگیر ارشد پیام نور

اعلام زمان محل آزمون امتحانات پایان ترم دو مقطع پیام نور تغییر پیدا کرد

طرح دانشگاه پیام نور برای ادامه تحصیل سربازان حین خدمت

سامانه رسیدگی به امور دانشجویان دانشگاه پیام نور رونمایی می شود

تصویب 8 رشته مقطع ارشد پیام نور

جزئیات شرکت در آزمون ارشد فراگیر پیام نور

اخبار روزنامه ها