کمترین شهریه برای دانشجویان دکتری پیام نور تصویب شده است

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه پیام نورارسال شده در   01 مهر 1392-23 September 2013بازدید 1155کمترین شهریه برای دانشجویان دکتری پیام نور تصویب شده است

عضو هیأت امنای دانشگاه پیام نور و معاون وزیر علوم در پاسخ به انتقاد دانشجویان دکتری به افزایش 100 درصدی شهریه این مقطع، تاکید کرد: کمترین شهریه برای دانشجویان دکتری دانشگاه پیام نور تصویب شد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرنگار مهر، 300 تن از دانشجویان دانشگاه پیام نور نسبت به افزایش شهریه خود گله مند هستند. این افراد لازم است برای تحصیل در مقطع دکتری شهریه ای بین 35 تا 45 میلیون تومان را به دانشگاه پیام نور پرداخت کنند در حالیکه ادعا می کنند پیام نور پیش از این اعلام کرده رقم شهریه 18 میلیون تومان است.

شهریه دوره دکتری پیام نور توسط هیأت امنای این دانشگاه که مهدی ایرانمنش - معاون وزیر علوم و رئیس مرکز هیأتهای امنا و هیأتهای ممیزه مرکزی عضویت آن را بر عهده دارد مطرح و تصویب شده است.

در همین باره ایرانمنش در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه هیأت امنای این دانشگاه کمترین شهریه را نسبت به پردیسهای خودگردان دانشگاههای دولتی برای دانشجویان دکتری امسال تصویب کرده است، ادامه داد: با تصویب هیأت امنای دانشگاههای دولتی، شهریه رشته های علوم انسانی در پردیسهای خودگردان 45 و شهریه رشته های غیرعلوم انسانی در مقطع دکتری 55 میلیون تومان اعلام شده است.

وی گفت: این در حالیست که کمترین میزان شهریه برای دانشجویان دکتری پیام نور طی سال جاری تحصیلی توسط هیأت امنا تصویب شده است.

ایرانمنش طی این گفتگو اعلام کرد که سقف مجاز افزایش شهریه را برای پیام نور به یاد ندارد اما تاکید کرد: وقتی اعلام می شود رقم شهریه برای پیام نور تا 35 یا تا 45 میلیون تومان است یعنی دانشگاه می تواند رقمی کمتر از این اعداد را از دانشجویان دریافت کند.


شهریه دانشگاه پیام نور میزان شهریه دانشگاه پیام نور مصوبه شهریه دکتری دانشگاه پیام نور شهریه دکتری دانشگاه پیام نور

مهلت ثبت نام ورودی‌های جدید تمام مقاطع پیام نور تمدید شد

افزایش شهریه دانشگاه پیام نور براساس مصوبه هیات امنا

دانشگاه پیام نور به زوج های جوان ۲۰ میلیون تومان وام می دهد

ادامه تحصیل۳۰هزار دانش آموختگان کارشناسی دانشگاه پیام نور در دانشگاه های دولتی

اعلام اسامی پذیرفته شدگان مشروط آزمون نیمه متمرکز دکتری پیام نور

مهلت ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون پیام‌نور (شروع ثبت نام)

بررسی رشته های حذفی دانشگاه پیام نور در وزارت علوم

افتتاح 60 پروژه عمرانی دانشگاه پیام نور در هفته دولت

رشته های میان رشته ای و تقاضا محور در دانشگاه پیام نور

نتایج نهایی فراگیر ارشد پیام نور

اعلام زمان محل آزمون امتحانات پایان ترم دو مقطع پیام نور تغییر پیدا کرد

طرح دانشگاه پیام نور برای ادامه تحصیل سربازان حین خدمت

سامانه رسیدگی به امور دانشجویان دانشگاه پیام نور رونمایی می شود

تصویب 8 رشته مقطع ارشد پیام نور

جزئیات شرکت در آزمون ارشد فراگیر پیام نور

اخبار روزنامه ها