برگزاری مراسم تودیع و معارفه ریاست دانشگاه پیام نور

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه پیام نورارسال شده در   23 آذر 1392-14 December 2013بازدید 719برگزاری مراسم تودیع و معارفه ریاست دانشگاه پیام نورمراسم تودیع دکتر حسن زیاری و معارفه دکتر ابوالفضل فراهانی سرپرست دانشگاه پیام نور با حضور دکتر عبدالحسین فریدون مشاور وزیر علوم و مدیر کل حوزه وزارتی، اعضای هیأت رئیسه، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه پیام نور در محل این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری مهر، در این مراسم دکتر عبدالحسین فریدون مشاور وزیر علوم و مدیر کل دفتر وزارتی در سخنانی پذیرش مسئولیت دانشگاه پیام نور را با توجه به فراگیر بودن آن مسئولیتی بزرگ دانست.

وی با اشاره به سیاستهای جدید وزارت علوم درخصوص انتخاب رؤسای دانشگاهها و مراکز آموزش عالی گفت: معیار انتخاب رؤسای دانشگاهها بر مبنای سه ویژگی مدیریت، مقبولیت در بین اعضای هیئت علمی و کارکنان و جایگاه علمی مناسب است.

مشاور وزیر علوم تاکید کرد: انتخاب مدیران دانشگاه از درون سیستم هر دانشگاه سبب ایجاد انگیزه در بین کارکنان آن مجموعه و دادن شخصیت و کرامت به افراد است و در پرسنل این احساس به وجود می آید که با حاکم بودن شایسته سالاری این مسئولیت برای هر فردی قابل دستیابی است.

وی افزود: در این زمینه مقرر شد کمیته ای با حضور افراد باتجربه به عنوان معتمدین وزیر علوم در دفتر وزارتی تشکیل شود که مکانیسم شناسایی مدیران دانشگاهی را بررسی و نتیجه کار کارشناسی انجام شده در هر دانشگاه را به عنوان رویه انتخاب مدیر آن دانشگاه اعمال کند.

فریدون خاطرنشان کرد: امید است دانشگاه پیام نور با استفاده از تمام توان های موجود به تقویت جایگاه این دانشگاه بپردازد و دانشگاه را از سیاست زدایی خارج کرده و وظایف اصلی آن را که همانا اهداف واقعی برنامه های دولت در چارچوب برنامه های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی است تأمین کند.

در پایان این مراسم تقدیرنامه دکتر حسن زیاری و حکم انتصاب دکتر ابوالفضل فراهانی سرپرست دانشگاه پیام نور توسط دکتر عبدالحسین فریدون مشاور وزیر علوم و مدیر کل دفتر وزارتی اهدا و اعطا شد.دانشگاه پیام نور اخبار دانشگاه پیام نور مراسم تودیع و معارفه ریاست دانشگاه پیام نور مراسم تودیع و معارفه ریاست

ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور تهران در مقطع کارشناسی آغاز شد

مهلت ثبت نام ورودی‌های جدید تمام مقاطع پیام نور تمدید شد

افزایش شهریه دانشگاه پیام نور براساس مصوبه هیات امنا

دانشگاه پیام نور به زوج های جوان ۲۰ میلیون تومان وام می دهد

ادامه تحصیل۳۰هزار دانش آموختگان کارشناسی دانشگاه پیام نور در دانشگاه های دولتی

اعلام اسامی پذیرفته شدگان مشروط آزمون نیمه متمرکز دکتری پیام نور

مهلت ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون پیام‌نور (شروع ثبت نام)

بررسی رشته های حذفی دانشگاه پیام نور در وزارت علوم

افتتاح 60 پروژه عمرانی دانشگاه پیام نور در هفته دولت

رشته های میان رشته ای و تقاضا محور در دانشگاه پیام نور

نتایج نهایی فراگیر ارشد پیام نور

اعلام زمان محل آزمون امتحانات پایان ترم دو مقطع پیام نور تغییر پیدا کرد

طرح دانشگاه پیام نور برای ادامه تحصیل سربازان حین خدمت

سامانه رسیدگی به امور دانشجویان دانشگاه پیام نور رونمایی می شود

تصویب 8 رشته مقطع ارشد پیام نور

اخبار روزنامه ها