اخذ مجوز 45 رشته دكتراي پژوهش محور در جهاد دانشگاهي

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دکتریارسال شده در   02 امرداد 1390-24 July 2011بازدید 3952


نشست روساي واحدهاي جهاد دانشگاهي سراسر كشور عصر 29 تيرماه با حضور رييس و معاونان جهاد دانشگاهي در مجتمع تحقيقاتي اين نهادبرگزار شد.

دكتر ايماني در اين نشست طي سخناني به رويكردها و برنامه هاي اين معاونت پرداخت و با اشاره به روحيه جهادي حاكم در اين نهاد گفت: اگر در راهي كه براي جهاد دانشگاهي مشخص شده ، ثابت قدم باشيم مطمئناً دوران خوبي را در پيش روي خواهيم داشت .

وي ادامه داد: جهاد دانشگاهي تاكنون به گونه‌اي عمل كرده است كه كارهاي زمين مانده نظام را هميشه به نحو احسن انجام داده و همين امر باعث اعتماد مسؤولان نظام به اين نهاد انقلابي شده است.

معاون آموزشي جهاد دانشگاهي افزود: بايد از اين اعتماد استفاده كنيم و بتوانيم برنامه‌هاي 30 ساله دوم جهاد دانشگاهي را ترسيم و به اجرا برسانيم.

دكترايماني گفت: امر آموزش در جهاد دانشگاهي به نحوي سرريز حوزه پژوهش اين نهاد بوده است.

معاون آموزشي جهاد دانشگاهي با اشاره به رويكردهاي جديد در اين حوزه گفت: بايد آموزش‌هايي كه در شأن جهاد نيست و معمولي است را كنار بگذاريم.

وي ادامه داد: ما به دنبال توليد محتوي در دوره آموزش هاي تخصصي هستيم و براي اين امر نياز به گروه هاي تخصصي داريم كه متكي بر توانمندي هاي پژوهشي باشد و در واقع تعامل پژوهشي و آموزشي است كه مي‌تواند به توليد محتوي آموزشي منجر شود.

معاون آموزشي جهاد دانشگاهي از اخذ مجوز 45 رشته دكتراي پژوهش محور توسط اين نهاد خبر داد و گفت: با تعامل و همكاري بين حوزه آموزشي و پژوهشي در اين نهاد و با پيگيري‌هاي انجام شده توانسته ايم 45 رشته دكتري پژوهش محور را وارد جهاددانشگاهي كنيم كه اين موضوع هم براي ما يك اعتبار است و هم اينكه ما مي‌توانيم نيروهاي متخصص پرورش دهيم كه در خدمت نظام و انقلاب باشند.

وي در ادامه با اشاره به بحث ارتقاء اعضاء هيئت علمي تاكيد كرد: تمام اطلاعات موردنياز اعضاء هيئت علمي جهاد دانشگاهي جمع آوري شده و در حال بررسي و پيگيري ارتقاء آنها هستيم.

دكتر ايماني افزود: تمام اعضاء ، هيئت علمي بايد عضو يك گروه تخصصي و پژوهشي باشند. معاون آموزشي اين نهاد همچنين به تشكيل شوراي سياستگذاري هنر در جهاد دانشگاهي اشاره كرد و گفت:  در راستاي سازماندهي فضاي هنري و ورود مجدد اين نهاد به برنامه هاي هنري شورايي را تشكيل داده‌ايم تا بتوانيم با برنامه ريزي دقيق، خلاء هاي موجود حوزه هنر، در نظام جمهوري اسلامي را پركنيم .

وي در پايان خاطرنشان كرد: برنامه‌هاي آموزشي را تا پايان سال 90 اعلام كرده ايم كه انشاء ا... بتوانيم با همكاري هرچه بيشتر واحدها به نتايج مورد نظر برسيم.


دكتراي پژوهش محور در جهاد دانشگاهي

اعلام شرایط ثبت تقاضای وام ویژه دکتری

اعلام آخرین تغییرات رشته های امتحانی آزمون دکتری ۹۶

شرایط پرداخت وام ویژه دکتری/ وام شامل شاغلان نمی‌شود

زمان برگزاری کنکور ۹۶ اعلام شد/ ثبت کنکور دکتری از ۱۶ آذر آغاز شد

تعیین تکلیف شیوه پذیرش دانشجوی دکتری دولتی و آزاد در آبان ماه اعلام میشود

پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد در کمیسیون آموزش مجلس بررسی شد

فیلم های آموزشی کنکور ارشد و دکتری

اعلام زمان مصاحبه متاخرین آزمون دکتری دانشگاه آزاد

اعلام آخرین تصمیمات ۲ وزارتخانه درباره رشته روانشناسی بالینی

امکان ثبت درخواست غایبان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد

10 تا 30 درصد تخفیف زمانی ویژه ثبت نام کلاسهای آمادگی آزمون دکتری- موسسه پژوهش

دوره آمادگی کنکور دکتری 96 در خانه مدیریت با دکتر یگانه

اعلام نتایج آزمون دکتری گروه پزشکی / آغاز ثبت نام از ۱۷ مهرماه

همایش مشاوره و تحلیل دروس دکتری

مدرس برتر کنکور مدیریت ( ارشد – دکتری ) : دکتر یگانه

اخبار روزنامه ها